Full otomatik halı yıkama makinelerinin avantajları nelerdir

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Full otomatik halı yıkama makinelerinin avantajları nelerdir

Full Otomatik Halı Yıkama Makinelerinin Avantajları Nelerdir?

Halı yıkama işi artık profesyonel işletmelerde yapılıyor. Ciddi manada yatırım yapan ve müşterilerine profesyonel hizmet veren işletmeler ise full otomatik halı yıkama makinesi satın alıyor. Eskiden kullanılan makineler personel vasıtası ile çalışıyordu. Su ayarı, deterjan vb. personel vasıtası ile temin edilirken halılar asılarak kurutuluyordu. Ancak bilgisayar programları vasıtası ile halı yıkama için gerekli olan tüm aşamalar makine yardımı ile sağlanıyor.

Kar marjınızı artırmak istiyorsanız tercih etmeniz gereken makine tipi kesinlikle full otomatik halı yıkama makinesi olacaktır. Çünkü etkin temizlik sağlamak için bu makineler idealdir. Yıkama, kurutma vb. tüm aşamalar mükemmel bir şekilde bu makineler ile kolayca halledilebilir.

Full Otomatik Halı Yıkama Makinesi Tüm Özellikleri Barındırıyor

Halı temizliği ciddi problemlerden bir tanesidir. Eski tip makineler halı yıkarken kirleri tam olarak arındırma özelliğine sahip değildi. Ancak yeni nesil ürünlerde tüm özellikler bir arada bulunmaktadır. Full otomatik halı yıkama makinesi bilgisayar programları vasıtası ile çalışmaktadır. Bu sebeple personel masraflarından kurtulmuş olur ve kar oranınızı artırırsınız. Gelberi, halı yıkama fırçası, otomatik su ayarı, otomatik fırça ayarı, rulo fırça, otomatik temizleme ve deterjan malzemesi ayarı vb. tüm özellikler tek bir makinede bulunmaktadır.

Ayrıca bu makineler bilgisayarlar vasıtası ve yazılan otomasyon programları ile çalışmaktadır. Normal şartlarda bir çok personel çalıştırmak gerekirken otomasyon sistemi ile çalışan programlar sayesinde tek bir personel ile işi halledebilirsiniz.

Full Otomatik Halı Yıkama Makinelerinin Kapasitesi

Bu tipteki makinelerin sağlamış oldukları avantajlardan bir tanesi de makinelerin kapasitesidir. Bu makineler günde 2 bin metre kareye kadar halı yıkama kapasitesine sahiptir. Bu kapasite sayesinde günlük kazancınız da artacaktır. Ayrıca şayet çok büyük bir işletmeye sahipseniz halı kurutma makinesi ve halı paketleme makinesi de satın alarak işlerinizi profesyonel bir şekilde halledebilirsiniz.

Edit Temizlik olarak halı yıkama makineleri kategorimiz arasında tam otomatik ve üstün özellikler ile donatılmış makinelerin satışını yapıyoruz. Online sipariş verebileceğiniz gibi bayiliklerimiz üzerinde de halı yıkama makinesi temin edebilir ve teknolojinin veli nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018