Fantom Süpürge Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Süpürge Modelleri

Fantom Süpürge Modelleri

Fantom süpürge konusunda yıllardır sürdürdüğü istikrar ve kalite ile tanına bir firma. Yaklaşık otuz yıldır yerli sermaye  yerli üretim yapan Fanset firmasının markası. Fanset küçük ev aletleri ve endüstriyel temizlik ürünleri üretiminde türkiye’de öncü bir firma olmasının yanısıra fantom süpürge markasıyla elektrikli süpürge ile de rakipleriyle yarışan bir markadır. Fantom markası buharlı makinalardan elektrikli süpürgeye, gıda ve içecek hazırlama ürünlerinden kişisel bakım ürünleri ve küçük ev aletlerine varıncaya kadar bir çok üründe müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Günümüzde teknolojinin gelişimi ve  ihtiyaçların dolayısıyla tüketimin artması neticesinde firmalar ürün yelpazelerini genişletiyor. Her geçen gün yeni ürünler için Ar-Ge ve ürün geliştirme için Ür-Ge yatırımları yapan firmalar çok ciddi ilerlemeler kaydediyorlar. Örneğin eskinde toz torba teknolojisi varken şimdi yeni nesil elektrikli süpürgelerde hazneli alan mevcut. Aynı gelişme elektrikli süpürgelerin diğer özellikleri için de geçerli. Eskiden gürültülü olan süpürgelerin yerini şimdi sessiz süpürgeler aldı. Elektrikli süpürgelerin çekiş gücü eskisine oranla çok daha fazla arttı.

Fantom Süpürge Özellikleri

Fantom Süpürge modelleri bakımından oldukça farklı ve ürün yelpazesi geniş ürünlerle piyasaya çıkıyor. Kısaca bakacak ve inceleyecek olursak ev tipi, pratik ve endüstriyel tip olarak ayırmak mümkün. Endüstriyel tip süpügeler eski süpürge modellerine çok benzemekle birlikte boyut olarak da biraz daha farklı. Pratik süpürgeler adeta bir el süpürgesi gibi ancak uzun ve yer kaplamayan yapısıyla hızla temizlemek istediğimiz yerlerin temizliği için oldukça uygun. Ancak ev için en idaeali olan hiç kuşkusuz model olarak daha ufak ve tekerlekli olan modeller.  Fantomun elbette şarjlı süpürgeleri de mevcut ve çok tercih edilen ürünler arasında. Genel olarak fiyatların 200 türk lirası ila 800 türk lirası bandından değiştiğini varsayarsak fiyatların oldukça uygun olduğunu söylemek mümkün.

Fantom Süpürgelerde Kullanılan Teknoloji

Fantom markası da diğer elektrikli süpürge üreticileri gibi gelişen teknolojiyi takip edip ürünlerine taşıma konusunda oldukça başarılar. Hazne teknolojisi, sessiz çalışma, enerji tasarrufu, tek tuşla haznenin boşaltılabilmesi gibi tüm yenilikleri ürünlerine taşımış durumdalar.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018