Fantom Süpürge

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Süpürge

Fantom Süpürge

Fantom süpürge temizlik yapmak isteyen kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Uygun fiyatı, kolay kullanımı, ekonomik çalışma sistemi sayesinde Fantom süpürgeler farklı renk ve modelleri ile her yerde kullanılıyor.

Fantom Süpürge Kullanım Alanları Nelerdir?

Bu süpürgeler küçük metre kareli ev ve ofis gibi göreceli olarak daha küçük yerlerde kullanım için son derece uygunken, sanayi tipi modelleri sayesinde daha büyük alanlar olan okullarda, hastanelerde ve depo gibi alanlarda kullanıma olanak sağlıyor. Edit Temizlik olarak müşterilerimize bu son derece popüler olan temizlik makinasının satışını en uygun fiyat ile ve en kaliteli hizmet ile yapmaktan gurur duyuyoruz.

Edit Temizliğin Satışını Sunmuş Olduğu Fantom Makinaların Özellikleri Nelerdir?

Ekolojik süpürge seçenekleri ile Fantom süpürgeler çevreye duyarlı bir şekilde çalışır. Enerji ve malzemeden tasarruf yapar. Fazla fatura ödemez ve satın almış olduğunuz makinaların çalışması için fazla malzemeler kullanmak zorunda kalmazsınız. Bu sayede hem satın alırken az para ödemiş olursunuz hem de makinayı kullanırken tasarruf etmeye devam etmiş olursunuz.

Islak ve kuru olmak üzere farklı yüzeylerde temizlik yapma imkanına sahipsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Edit Temizlik müşteri temsilcinize temizlik yapmak istediğiniz yüzeyi tarif etmeniz. Yalnızca düz yüzeyler de değil aynı zamanda yürüyen merdivenler gibi farklı yüzeylerin temizliğinde de fantom makinaları Edit Temizlik aracılığı ile uygun fiyattan satın alabilirsiniz.

Mini modelleri ile masanızın üzerini, sandalyeleri ve hatta daha küçük alanları ve yüzeyleri bile süpürebilirken, profesyonel boyutta olan süpürge modelleri sayesinde ise 1000 metre karelik alanların temizliğine de yapmanız mümkün.

Dikey ve yatay olarak farklı şekilde yer alan süpürge modelleri sayesinde sizin için kullanıma en uygun olan makine tasarımı tercih edebilirsiniz. Edit Temizlik olarak, müşterilerimiz için en çok çeşidin bulunduğu makinaları satışa sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz farklı makine tasarımları, farklı renkler ve farklı modeller arasında seçim yapabilirler.

Her türlü temizlik makinasını, temizlik ekipmanını ve fantom süpürge almak için en uygun ve doğru adres Edit Temizlik’tir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018