Fantom Promini 50 P Toz Torbalı Profesyonel Süpürge

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Promini 50 P Toz Torbalı Profesyonel Süpürge

Fantom Promini 50 P Toz Torbalı Profesyonel Süpürge

 

Fantom Promini 50 P Toz torbalı süpürge pratik yapısı ile herkesin dikkatini çekiyor. Hem evlerin hem de çeşitli işletmelerin temizliğine yer vermek adına tercih edildiği açık durumdadır. Pratik olmasının yanı sıra ergonomik yapısı ile de ön plana çıkmıştır. Yüksek emiş gücü ile temizliğin hakkını veren profesyonel süpürge makineleri arasında yer aldığını belirtmek gerek. Bu anlamda satın almak isteyenlere ergonomik süpürge makinesine yönelik pek çok detay eşlik ediyor. Emiş gücü ya da kablolarına yönelik;

 

  • 7.5 metre olacak şekilde kablo uzunluğuna yer verilmekte.
  • 10 litre kadar ise torba kapasitesi mevcut durumdadır.
  • Maksimum güç olarak ise 1100 W temel alınıyor.

 

Fantom Promini 50p Profesyonel Süpürge Teknik özellikleri

 

Fantom Promini 50 P too torbalı profesyonel süpürge satın almak isteyenlere öncelikle teknik özellikler gösterilir. Görsellerinden yuvarlak ve kullanışlı yapısını incelemeye alabilirsiniz. Beraberinde ise teknik özelliklerinden bilgi sahibi olarak ilerlemeniz faydalı olacaktır. Örnek verecek olursak yukarıda belirttiğimiz gibi yüksek emiş gücüne sahiptir. Bu anlamda gücün 2800 mm/ SS şeklinde tasarlanması esas alınmakta.

 

Ağırlığı sadece 7,4 kg şeklindedir. Bundan dolayı kullanımı kolay olduğu kadar muhafaza etmeniz de zor olmayacaktır. Küçük ve pratik yapısından dolayı ev ya da iş yerlerinde temin etmeniz mümkün olacaktır. Boyutlarına göz atmak isterseniz sadece 450 x 400 olarak tasarlandığını göreceksiniz. Yani ağırlığı kadar ebatları ile de ne denli pratik yapıda olduğunu gözler önüne seriyor. Fantom Promini 50p süpürge makinesine yönelik bu özelliklere göz atanlar satın almak için harekete geçiyor.

 

Fantom Promini 50p Süpürge Makinesi Aksesuarları

 

Fantom Promini 50 P too torbalı profesyonel süpürge ürün özelliklerinin akabinde kutu içeriğine de yer vermek gerek. Yani standart aksesuarları eşliğinde müşteriye ulaştırılması esas alınır. Örneğin bu aksesuarlar arasında dar uçlu boru mevcut durumda. Hemen arkasından koltuk aparatının da bulunduğunu göreceksiniz. Fantom Promini 50p süpürge makinasının uzatma borusu da yanında gelecektir. Bunların haricinde temiz başlığı da kutu içerisinde yerini almakta. Neticesinde bizi tercih edenler 2 yıl garantili olan ürünü, tüm bu aksesuarları eşliğinde elde etmektedir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018