Fantom Promini 20 P Profesyonel El Tipi Süpürge

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Promini 20 P Profesyonel El Tipi Süpürge

Fantom Promini 20 P Profesyonel El Tipi Süpürge

 

Fantom Promini 20 P süpürge modelinin kullanışlı olmasından kaynaklı bir hayli tercih edildiği açık durumda. Nitekim el tipi olduğu için hortumu ya da makinenin alt kısmı ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Direk olarak uzun gövde kısmından temizliğe geçiş yapmanız mümkün hale geliyor. Fantom Promini 20 P profesyonel el tipi süpürge satın almak isteyenlere ilk önce görseller eşlik etmekte. Akabinde ürün özelliklerine de göz atarak satın alma işlemlerine geçilebilir. Bu anlamda motor ile fonksiyonel özelliklerine bakacak olursanız;

 

  • Torbasız olacak şekilde filtrelemelerin gerçekleşmesi sağlanıyor.
  • 500 w olarak motor gücüne yer verilmiştir.
  • Motor tipi ise Dry olarak tercih edilmektedir.
  • Emiş gücü ise 1600 mmss olduğu için temizlikten istediğiniz sonucu alacaksınız.

 

Fantom Promini 20 P Profesyonel Süpürge Özellikleri

 

Fantom Promini 20p modeline göz atacak olanlar hız kontrollerinin olmadığını görecektir. Akabinde kablo sarma yerine sahip olmaması da kullanımının ne denli pratik olduğunu gözler önüne seriyor. Kablo uzunluğu ise kullanımını kolay hale getirmek adına sadece 5 metre olacak şekilde tasarlanmıştır. Toz torba dolum göstergesi bulunmayan el tipi süpürgeler arasında yer almakta.

 

Dikey olacak şekilde konumlanması da kullanımının kolay olduğunu göstermekte. Uzun ve ince yapısından kaynaklı istediğiniz yerde muhafaza etmeniz mümkün olacaktır. Toz alma kapasitesi ise tam olarak 1 litre şeklinde belirlenmiştir. Kirli su tank ile temiz su tank kapasitesi mevcut olmadığı için bu alanlarda hijyen sağlamanıza da gerek kalmıyor. Direk olarak Fantom Promini profesyonel süpürge torbasından hijyen sağlamanız yeterli olacaktır.

 

Fantom Promini 20 P Profesyonel Süpürge Aksesuarları

 

Fantom Promini 20 P profesyonel el tipi süpürge satın alacak olanlara süpürge gövdesi sunulmakta. Bunun beraberinde kenar köşe ile koltuk döşeme aksesuarları üzerinden gönderimine yer verilir. Tamı tamına 2 yıl garantili olan ürünler arasındadır. Net ağırlığı da sadece 2 kg olarak belirlenmiştir. Gerek tipi gerekse ağırlığından kaynaklı olarak kullanışlı hale gelen modeli tercih ederek satın alma işlemlerine yer verebilirsiniz. Bizden almış olduğunuz ürünler özel kutuları ile elinize ulaşacaktır. Makinenin ebatları temel alınarak ambalajlama işlemlerine yer verilmektedir. Neticesinde en kısa sürede müşterinin eline ulaşması esas alınır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018