Fantom Promini 100 P Plastik Gövdeli Otel Tipi Sessiz Süpürge

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Promini 100 P Plastik Gövdeli Otel Tipi Sessiz Süpürge

Fantom Promini 100 P Plastik Gövdeli Otel Tipi Sessiz Süpürge

 

Fantom Promini 100p Otel tipi süpürge, temizlik hizmetlerine yönelik çoğu işletmenin tercihi halindedir. Bunun en temel nedeni ise süpürgenin sessiz çalışma özelliğine sahip olmasıdır. Aynı zamanda dayanıklı gövde yapısından kaynaklı olarak uzun ömürlü olduğunu da belirtmek gerek. Sağlam yapısından dolayı işletmelerin göz önünde bulundurduğu açıktır. Beraberinde gelen Fantom Promini 100 P plastik gövdeli otel tipi sessiz süpürge özellikleri ise;

 

  • Ergonomik yapısı ile de ön plana çıkan süpürge makinaları arasındadır.
  • Filtre kullanım olanaklarından kaynaklı temizlik hizmetlerinde tercih edilir.
  • Yüksek emiş gücü ile de bir hayli popüler hale gelmiştir.
  • Hem sessiz hem de derinlemesine olacak şekilde temizlik sunmaktadır.

 

Fantom Promini 100p Sessiz Süpürge Teknik Detaylar

 

Fantom Promini 100 P plastik gövdeli otel tipi sessiz süpürge için teknik özelliklere de göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Örnek verecek olursak motor gücü tam olarak 850 W olacak şekilde tasarlanmış durumdadır. Bunun arkasından motor tipi olarak hem dry hem de single stage temel alınmıştır. Emiş gücünün kuvvetli olduğunu belirtmiştir. Temel olarak bu gücün derecesi ise 2150 mmSS olarak belirlenmiş durumdadır.

 

Fantom Promini 100P süpürge makinasının toz torbalı olacak şekilde tasarlanması esas alınmakta. Kablo uzunluğu ise tam olarak 15 metre şeklindedir. Tam olarak toz torba kapasitesinin ise 13 lt olması bir hayli dikkat çekiyor. Tank kapasitesine yönelik 11 lt temel alınmıştır. Yani derinlemesine temizlik için aranılan süpürge makinaları arasında olduğu açıktır. Hortum uzunluğu da 240 cm olduğu için her yere uzanan geniş hacimli makinalardan bir tanesidir.

 

Fantom Promini 100P Sessiz Süpürge Boru & Hortum Özellikleri

 

Yukarıda da belirttiğimiz gibi hortum uzunluğu tam olarak 240 cm şeklindedir. Fantom otel tipi süpürge olarak anılmasının nedenleri arasında hortum uzunluğu da bulunuyor. Nitekim bu şekilde geniş alanların temizlenmesi bir hayli kolay hale geliyor. Beraberinde boru takımına yönelik çelik kullanımına gidildiğini söylemeliyiz. Ürünün net ağırlığı sadece 8.8 kg şeklinde belirlenmiştir. Ürüne yönelik ebatlar da 470 x 355 mm olarak tasarlanmış durumda. Süpürgeyi satın almak isteyenler tüm bu detaylardan ne denli dayanıklı, pratik ve ergonomik olduğunu anlayacaktır. Devamında bizden alacağınız ürünün tüm bu özelliklere uygun olarak ambalajlanmasına özen gösterilir.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018