Fantom Promidi 600 M2 Islak Kuru Profesyonel Süpürge

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Promidi 600 M2 Islak Kuru Profesyonel Süpürge

Fantom Promidi 600 M2 Islak Kuru Profesyonel Süpürge

 

Fantom Promini 600 M2 süpürge makinası, pek çok alanda kullanıma uygun olduğu için dikkat çekmekte. Nitekim otel, hastane hatta oto yıkama alanlarında dahi muhafaza edilen temizlik makinaları arasında yerini alıyor. Bunun temel nedeni ise çalışma sistemidir. Öyle ki iki motorlu çalışma sistemi ile dikkate çeken süpürge makinalarından bir tanesidir. Bu anlamda hem ıslak hem de kurum vakum özelliği ile ön plana çıktığını belirtmek gerek. Akabinde Fantom Promini 600 M2 ıslak kuru profesyonel süpürge için sunulan diğer özellikler de;

 

  • Çelik gövdesinden kaynaklı bir hayli dayanıklı haldedir.
  • Ergonomik yapısından dolayı da işletmelerin tercihi halinde.
  • Detaylı temizlik adına emiş gücünün ön plana çıktığı açıktır.

 

Fantom Promini 600 M2 Süpürge Nitelikleri

 

Fantom Promini 600 M2 ıslak kuru profesyonel süpürge için yukarıda belirttiklerimizin yanı sıra teknik özelliklere de göz atılabilir. Satın almak isteyenler başta görsellerden fikir sahibi oluyor. Hemen arkasından teknik özelliklerinden kaynaklı olarak bir hayli tercih edildiğini söylemeliyiz. Bu anlamda motor gücünün 2000 W olması dikkat çekmekte. Emin gücünün ise 2200 mmSS olması, derinlemesine temizlik için aranılan süpürge makinaları arasında olduğunu göstermektedir.

 

Fantom zemin temizleme makinalarının fonksiyonları farklılık gösterir. 600m2 şeklinde sunulan bu süpürge makinesine yönelik çift fonksiyon desteklenmiştir. Yani ıslak ve kuru olacak şekilde derinlemesine temizlik yapması esas alınmakta. Beraberinde teknik olarak 10 metre kadar kablo uzunluğuna yer verilmektedir. Tank kapasitesi tam olarak 60 lt kadardır. Kirli su tank kapasitesi için bu değerin 40 lt olduğunu göreceksiniz. Son olarak da toz torba kapasitesinin 35 lt olması güçlü yapısını gözler önüne seriyor.

 

Fantom Promini 600 M2 Süpürgenin Diğer Özellikleri

 

Fantom Professional süpürge makinalarının özellikleri saymakla bitmiyor. Yine 600 m2 ıslak - kuru profesyonel süpürge makinasına yönelik motor koruma sistemlerine göz atılabilir. Şamandıra sistemine yer verildiği için uzun yıllar kullanılması mümkün olan makinalardan bir tanesidir. Beraberinde kilitli olacak şekilde hortum takma sistemlerine de sahiptir. Ürün tüm bu özellikleri ile tam olarak 21.5 kg ağırlığında tasarlanmıştır. Bizden satın alacağınız bu profesyonel ürüne yönelik kutu hacimlerine dikkat edilir. Ağırlık ve ebat temel alınarak kutusunda elinize ulaşması sağlanmakta.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018