Fantom Promax 800 m3 3 Motorlu Islak Kuru Süpürge Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Promax 800 m3 3 Motorlu Islak Kuru Süpürge Özellikleri

Fantom Promax 800 m3 3 Motorlu Islak Kuru Süpürge Özellikleri

Teknolojinin ilerlemesi hayatın her alanında olduğu gibi endüstriyel temizlik ekipmanlarında da büyük yenilikleri sağlamıştır. İleri teknoloji motorların kullanılması hem elektrik tasarrufunu sağlarken hem de güçlü bir performansı beraberinde getirmiştir. Fantom Promax 800 m3 ürünü de ileri teknolojinin endüstriyel temizlik sektörüne kazandırdığı güçlü bir süpürgedir.

 

Fantom markasının birçok modelde süpürgeleri bulunmaktadır. Bu ürünlere buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Bu içeriğimizde ele alacağımız ürün ise Fantom süpürgelerinin en kapsamlı ve en güçlü modeli Promax 800 m3.

 

Fantom Promax 800 m3 Süpürge Özellikleri

Fantom Promax 800 m3 süpürge oto yıkama, hastane, rezidans, küçük-büyük işletmelerin zeminlerinin temizliğinde tercih edebileceği en doğru ürün olacaktır. Promax 800 m3’ün bu kadar övülmesinde 1000 Watt’lık 3 tane By-Pass / Double Stage motora sahip olması oldukça etkilidir. Toplam 3000 Watt’lık bir performans sağlayan Promax 800 m3 ile zemin üzerinde bulunan tüm kirler kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.

 

2200 mmSS emiş gücü ile güçlü motoru sayesinde zemin üzerinde bulunan halıların en diplerine kadar yerleşen kirleri dahi kolaylıkla temizleyebilirsiniz. 220 volt ile çalışan ve 10 metre kablo uzunluğuna sahip olan Promax 800 m3 ile geniş alanların temizliğini hızlıca yapabilirsiniz. 60 litre kirli su tankına, 35 litre toz torba kapasitesine sahip olmasıyla büyük işletmelerin temizlik ekipmanları arasına girmeye tek aday üründür. Tasarım olarak modernliği sağlamlıkla birleştiren Fantom markası, Promax 800 m3’ün manevra yeteneği de oldukça güçlüdür. Çelik ve sağlam plastik parçalardan oluşan dış tasarımıyla darbelere karşı oldukça güçlüdür. 29.5 kg ağırlığının bulunması ilk başta yüksek bir ağırlık olarak gelse de 3 motorlu bir süpürge için ideal bir ağırlık olduğunu belirtmek isteriz.

 

Ürün Teslimatı ve Kargo Süreci

Endüstriyel temizlik ekipmanları perakende ve toptan satışını yapan Edit Endüstriyel A.Ş olarak bizler Türkiye’nin 81 iline ürünleri kargo ile teslim etmekteyiz. Bize belirtmiş olduğunuz adrese sipariş vemek istediğiniz ürün maksimum 7 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Ürünleri kurulu halde teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Fantom Promax 800 m3 3 motorlu ıslak kuru süpürgenin kargo teslimatı için kutu ölçüleri 535 X 705 X 1070 mm’dir. Fantom markasının yetkili satış bayisi olmamızdan dolayı satın alacağınız Fantom Promax 800 m3 süpürgede garantimiz bulunmaktadır. Kullanıcı hatası olmayan durumlarda ürününüzü garanti kapsamında bizlere yollayabilirsiniz. Herhangi bir darbe ya da başka bir durumdan dolayı kaynaklanan yedek parça konusunda da bizlerden teknik destek alabilirsiniz.

 

Fantom Promax 800 M3 3 Motorlu Süpürge Fiyatı

Fantom Promax 800 M3 3 motorlu süpürge fiyatı döviz kuruna endeksli olarak değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisine sahip olmak için sitemizden ya da online satış mağazalarımız olan N11 ve Hepsiburada dan ürünülerimizin fiyat bilgisini alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Perakende satış haricinde toptan satış hizmeti de vermekte olduğumuz için toptan Fantom Promax 800 m3 3 motorlu süpürge fiyatı almak için bizlerle iletişim kurmanızda fayda vardır. Size uygun toptan fiyatımızı öğrenmek için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018