Fantom Promax 800 cm2 Halı koltuk Yıkamalı Süpürge Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Promax 800 cm2 Halı koltuk Yıkamalı Süpürge Özellikleri

Fantom Promax 800 cm2 Halı koltuk Yıkamalı Süpürge Özellikleri

Okul, hastane, fabrika, rezidans, cami, tüm resmi kurumlar ve koltuk yıkama firmaları için Fantom markasının üretmiş olduğu halı yıkama özelliği bulunan Fantom Promax 800 cm2 süpürge her yıl yoğun talep görmektedir. Fantom Promax 800 cm2 Halı koltuk yıkamalı süpürge ürününün her yıl büyük talep görmesinde hem temizlik performansı hem de sahip olduğu özellikler oldukça etkilidir. Fantom markasının profesyonel süpürge çeşitleri oldukça fazladır. Bu modeller hakkında bilgi sahibi olmak için buraya, endüstriyel süpürge alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Fantom Promax 800 cm2 Süpürge Özellikleri

Fantom Promax 800 cm2 süpürge özellikleri incelendiğinde 2 tane 1000 Watt’lık güçlü iki tane motora sahiptir. Bu motorlar ileri teknoloji By-Pass / Double Stage motor tipi olmasıyla da hem az elektrik tüketimi yapmakta hem de mükemmel bir performans sergilemektedir. 2200 mmSS emiş gücü ve 3 barlık pompa gücü ile zorlu kirlerle üstün mücadele.

 

Fantom Promax 800 cm2 süpürge ıslak ve kuru süpürge özelliğinin haricinde halı ve koltuk yıkamasında da kullanılmaktadır. 220 volt ile çalışan Fantom Promax 800 cm2 süpürge, 10 metre kablo uzunluğu ile de geniş çalışma alanına sahiptir. 60 litre kirli su tankına, 15 litre temiz su tankına sahiptir. Büyük su tanklarına sahip olmasıyla temizliğe ara vermeden uzun soluklu halı ve koltuk temizliği yapabilirsiniz. 35 litre toz torba tankına sahip olmasıyla da  bir süpürgeden çok daha fazlası olduğunu kullanıcılara kanıtlamaktadır. Büyük hacimde kirli ve temiz su tanklarına sahip olmasıyla tasarım olarak bir ev veya küçük işletme için büyük sayılmaktadır. Lakin halı ve koltuk yıkama özelliğinin de bulunmasıyla evler içinde tercih edilmektedir. 28.5 kg ağırlığa sahip bu ürün manevra yeteneğinin yüksek olması ve süpürge ucunun her alana kolay bir şekilde girip çıkabilmesiyle Fantom muadil ürünlere göre bir adım daha ileride olduğunu ortaya koymuştur.

 

Fantom Promax 800 cm2 halı koltuk yıkamalı süpürge, alt gövdesinin CPP malzemesinden, üst gövdenin de çelikten üretilmesiyle darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Su ile herhangi bir temasta ise paslanma gerçekleşmemektedir.

 

Teslimat - Kargolama - Garanti

Edit Endüstriyel A.Ş olarak tüm ürünlerimizi Türkiye’nin 81 iline kargo ile gönderimini gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizi kurulu bir şekilde kargolama yaptığımız için kurulum için uğraşmanıza gerek yoktur. Kargo süremiz en geç 7 iş günü içerisinde bize belirtmiş olduğunuz adrese ulaşmaktadır. Fantom Promax 800 cm2 süpürgenin kargo koli ölçüsü ise 535 x 705 x 1070 mm koli içerisinde gerçekleşmektedir.

 

Edit Endüstriyel A.Ş Fantom yetkili satış bayisidir. Bundan dolayı tüm Fantom ürünlerimizde ürün garantisi bulunmaktadır. Kullanıcı hatasından kaynaklanmayan arızalarda ürünlerimizi bizlere garanti süresi içerisinde garanti kapsamında gönderebilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerle alakalı yedek parça ihtiyacınız durumunda ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Fantom Promax 800 cm2 Halı Koltuk Yıkamalı Süpürge Fiyatı

Sitemizde bulunan tüm ürünlerimizi hem toptan hem de perakende olarak satışını gerçekleştirmekteyiz. Fantom Promax 800 cm2 halı koltuk yıkamalı süpürge fiyatı için sitemizi ziyaret edebilir ya da online satış mağazamız olan N11 ve Hepsiburadadan sipariş verebilirsiniz. Toptan Fantom Promax 800 cm2 halı koltuk yıkamalı süpürge fiyatı için bizlerle iletişim kurarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Bizlere;

 

Sabit Telefon: 0312 394 7500

GSM: 0555 800 3950

Whatsapp:0555 800 3950

E-Mail: bilgi@edit.com.tr adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018