Fantom Procart Temizlik Arabası Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Procart Temizlik Arabası Modelleri

Fantom Procart Temizlik Arabası Modelleri

 

Fantom Procart temizlik arabası modelleri, genellikle tatil köyü, otel, pansiyon gibi yerlerin temizliği için kullanılmaktadır. Bundan dolayı bu temizlik araçlarının belirli özellikleri taşımaları gerekmektedir. Bu özellikler şöyle sıralanabilir:

 

 • Kompakt Tasarım - Dar alanlarda depolanması ve manevrası kolaydır.
 • Taban kuvvetli- Bundan dolayı çizilme ve göçük riskine karşı oldukça dirençlidir.
 • Döner Tamponlar - Duvarları ve kapıları her türlü darbelere ve çizilmelere karşı korur.
 • Esnek ön Depolama Kapağı - Dar alanlarda kolay ve kompakt erişim.
 • Çarşaf Çantası - Büyük kapasiteli kirli nevresim saklama imkanı vardır.
 • Depo rafları - Çok miktarda çarşaf ve sarf malzemesi depolamak için oldukça uygundur.
 • Ürünlerimiz su ile yapılan temizliklerden hiç bir şekilde etkilenmemektedir ve bu özellik sayesinde de ürünlerimize herhangi bir paslanma olayı yaşanmaz.
 • Ürünlerimizi en kaliteli malzemeleri kullanarak üretmekteyiz. Ürünlerimizin hammaddesinde neredeyse bütün kimyasal maddelere ve yüksek ısıya dayanıklı Polipropilen malzemesi kullanılmaktadır.
 • Frenli tekerlekler- eğimli düzlemlerde bile kaymama özelliği vardır.
 • Temizlik arabası modellerimiz, uluslararası standartlar göz önünde bulundurularak üretilmiştir.
 • Ürünlerimizin modüler ve ergonomik yapıdadır.
 • Ürünlerimizin komple gövde yapısı plastiktir. Bu özelliği sayesinde, iç ve dış mekanlardaki kullanımı oldukça kolaydır.

 

Kat Temizlik Arabaları Hangi Alanlarda Kullanılır

Kat temizlik arabaları, İçeriğine bakıldığı zaman genel olarak wc temizliği başta olmak üzere, oda temizliği veya kat temizliği için gerekli olan bütün ekipmanların barındığı temizlik amaçlı kullanılan bir pratik arabadır. Büyük veya küçük işletmelerin belli bir düzen dahilinde temizliğin yapılmasına ihtiyaçları vardır. Bu temizlik araçları sayesinde yapılması gereken temizlik en kısa sürede rahat ve pratik bir şekilde yapılmaktadır.

 

Kat temizlik arabalarının genel olarak kullanıldığı yerlere örnek vermek gerekirse; okul, hastane, otel, tatil köyü, rezidans gibi alanlar söylenebilir. Bu tarz yerlerde kat temizlik arabasının kullanımı, temizliğin daha kısa bir süre içerisinde yapılmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra yapılan temizlik oldukça iyi bir sonuç verecektir.

Kat Temizlik Arabalarında Mutlaka Olması Gereken Ekipmanlar

Kat temizlik arabalarının birçok modeli bulunmaktadır. Bundan dolayı temizlik aracınızı seçerken bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, temizlik aracınızı nerede ve ne amaçla kullanacağınızdır. Bu soruları netleştirdikten sonra dikkat etmeniz gereken birkaç nokta vardır. Kat temizlik arabanızın ön kısmında, ıslak ve kuru olmak üzere mop takımları yer almalıdır. Aracınızın hemen yanında vakum yer almalıdır. Bunun yanı sıra paspas presi ve paspas arabası ile pek çok iş kolaylıkla halledilebilmektedir.

 

Az önce saydığımız bu özelliklerin kat temizlik arabanızda olduğundan emin olursanız temizliğiniz daha kolay bir şekilde hallolacaktır. Bunun yanı sıra kat temizlik arabasında bulunması gereken birkaç şey daha vardır. Örneğin ıslak zemin işareti. İnsanların silinen bir yerin üstüne basarak kayıp düşmemeleri için oldukça gereklidir. Kayıp düşmeleri önlemek amacıyla arabada yer alması gerekmektedir. Yine kat temizlik aracında; sprey, fırça ve faraş gibi aparatlar asılı durmalıdır. Kat temizlik araçlarının raflarında ise ayrı ayrı pek çok temizlik malzemesi yer almalıdır.

 

Temizlik malzemelerinin çeşitli olması, iyi bir temizlik yapabilmenin belki de en önemli adımı niteliğindedir. Kat temizlik aracınızda bulundurmanız gereken belli başlı temizlik ürünleri şunlardır: fayans temizleyiciler, çamaşır suyu, oda kokusu, arap sabunu, kimyasal içerikli olan diğer ağır temizlik ürünler, vs. Bunun yanı sıra son olarak kat temizlik aracınızda kesinlikle çöp poşeti ve tuvalet kağıdı yer almalıdır. Bu ürünleri kullandıktan sonra temizlik arabanızın kirli bölmesine atmalısınız.

 

Profesyonel ve kaliteli temizlik ürünleri için temizlik sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip olan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizlere  0555 800 39 50 cep telefonu, 0312 394 75 00 sabit telefon ya da bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018