Fantom Procart Otel Çamaşır Toplama Arabası Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Procart Otel Çamaşır Toplama Arabası Modelleri
Fantom Procart Otel Çamaşır Toplama Arabası Modelleri

Fantom Procart Otel Çamaşır Toplama Arabası Modelleri

Otellerin temizlik ekipmanlarından birisi olan çamaşır toplama arabaları bir otelin olmazsa olmazıdır. Endüstriyel temizlik ekipmanları üreten Fantom markasının da Procart otel çamaşır arabaları bulunmaktadır. Bu arabalar otelin müşterilerine vermiş olduğu çamaşır yıkama hizmeti kapsamında kullanılmaktadır. Fantom Procart otel çamaşır toplama arabası modelleri kullanım ve ihtiyaca uygun olması bakımından fazladır. Otelin büyüklüğüne, müşteri sayısına, odaların kapılarının genişliğine ve ihtiyaca göre bu modeller arasından seçim yapılabilir.

 

Fantom Çamaşır Toplama Arabası Modelleri

Fantom markasının yetkili satış bayisi olmamızdan dolayı tüm Fantom çamaşır toplama arabası modelleri stoğumuzda bulunmaktadır. Bu modellerin hepsini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Fantom Procart 65 Çamaşır Toplama Arabası

Otel, hastane, yurt gibi alanların çamaşırlarının toplanmasında tercih edilebilecek modellerden birisi de Procart 65’tir. Fantom Procart 65 çamaşır toplama arabası CPP gövde ile üretilmiştir. Ağırlığa ve darbeye dayanıklı olan CPP gövde uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. Fantom Procart 65 çamaşır toplama arabası sahip olduğu tasarımı sayesinde hareket kolaylığı sağlamaktadır. Tekerleklerinde bulunan tampon özelliği sayesinde çarpmalara karşı daha dayanıklı bir hale gelmiştir. Fren sistemi sayesinde düz ve eğik alanlarda sabit durabilmektedir. 260 litre çamaşır toplama kapasitesiyle de büyük oteller için adeta vazgeçilmez bir üründür. 53 X 91 X 112 cm ( En, boy, yükseklik) ölçülerine sahiptir.

 

Fantom Procart 62 Çamaşır Toplama Arabası

Procart çamaşır toplama araba modelleri içerisinde bulunan Procart 62 120 litre çamaşır toplama ve opsiyonel aksesuarı ile çamaşır bölmesini 2 X 125 litre olarak büyütebilirsiniz. 53 X 91 X 112 cm ebata ve 14,4 kg ağırlığa sahip Fantom Procart 62 çamaşır toplama arabası ile büyük işler artık çok kolay.

 

Fantom Procart 60 Çamaşır Toplama Arabası

Uluslararası standatlara bağlı olarak üretilen Fantom çamaşır toplama arabalarından birisi olan Procart 60 esnek özellikleri ve tasarımının vermiş olduğu avantaj sayesinde hızlı ve pratik bir kullanıma sahiptir. 2 X 120 litre çamaşır toplama hacmi sayesinde büyük işleri kolay hale getirmektedir. Plastik gövde yapısına sahip olması dolayısıyla su ile teması halinde hiçbir şekilde etkilenmez. Paslanma ve renk solması gibi durumlar gerçekleşmez. Poli Propilen malzemeden üretilmiş olmasıyla yüksek ısıya ve kimyasal ürünlere karşı oldukça dayanıklıdır. 53 X 48 X 112 cm ebata ve 11 kg ağırlığa sahiptir.

 

Fantom Procart 50 Çamaşır Toplama Arabası

Fantom ailesinin en küçük çamaşır toplama arabası modeli olan Procart 50 modeli küçük büyük tüm otellerin tercih edebileceği ürünlerden birisidir. Diğer modellere göre bir haznesinin eksik olması, kullanım açısından her yere girip çıkmada büyük kolaylık sağlamaktadır. 120 litre çamaşır toplama hacmine sahip olan Fantom Procart 50 çamaşır toplama arabası da diğer modellerde olduğu gibi Poli Propilen malzemeden üretilmiştir. Çamaşır torbalarının kilitli olması sayesinde herhangi bir koku etrafa yayılmamaktadır. 53 X 48 X 112 ebatına ve 7.8 kg ağırlığa sahiptir.

 

 

Ürün Kurulumu ve Teslimatı

Fantom Procart otel çamaşır toplama arabası modelleri arasından istediğiniz ürünü Türkiye’nin 81 iline kargo ile göndermekteyiz. Ürünün kurulum süresi maksimum 3 iş günü içerisinde, teslimat süresi ise maksimum 7 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

 

 

Sizlerde işletmenizin temizlik ekipmanları arasına çamaşır toplama arabası almak istiyorsanız ürün modeli bakımından geniş yelpazeye sahip olan bizleri tercih ederek hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çamaşır toplama arabasına sahip olabilirsiniz. Perakende siparişleriniz için sitemizi, N11 ve Hepsiburada online satış mağazlarımızı kullanabilirsiniz. Toptan siparişleriniz içinse bizlere aşağıdaki iletişim adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Sabit Telefon: 0312 394 7500

GSM: 0555 800 3950

Whatsapp: 0555 800 3950

E-Mail: bilgi@edit.com.tr

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018