Fantom Procart Hastane Arabası Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Procart Hastane Arabası Modelleri

Fantom Procart Hastane Arabası Modelleri

Hastane, özel sağlık klinikler ve tüm sağlık kurumlarının endüstriyel temizlik ekipmanı olarak hastane arabaları kullanmaları büyük önem taşımaktadır. Ameliyathanelerde ve polikliniklerde tıbbi malzemelerin taşınması ve kullanılmış tıbbi malzemelerin atıklarının toplanması için hastane arabalarına ihtiyaç bulunmaktadır. Fantom Procart hastane arabaları ise bu ihtiyaçları göz önüne alarak birçok farklı modelde üretilmiştir. Fantom Procart hastane arabası modelleri arasından sağlık kuruluşunun ihtiyacı olan modele karar vermesi için;

 

 • Sağlık kuruluşunun büyüklüğüne göre seçim yapılmalıdır. Büyük sağlık kuruluşlarının tıbbi malzemelerinin ve atıklarının toplanması için Procart 1365, Procart 1364 ya da Procart 1363 modelleri tercih edilebilir. Bu bahsetmiş olduğumuz modeller tıbbi atık hacminin büyük olması, fazla sayıda gözünün olmasıyla büyük bir hastanenin işlerini kolaylıkla gerçekleştirebilir.
 • Fantom Procart hastane arabası modelleri özellik olarak birbirlerinden farklarının bulunmasından dolayı hangi özelliklerin sağlık kuruluşu için önemli olduğuna karar vermek gerekir. Procart 1363 modelinde yer temizleme kovası bulunurken Procart 1364 modelinde bu bölme bulunmamaktadır. Diğer Fantom Procart hastane arabası modellerinde ise ebatların birbirlerinden farklı olduğu kolaylıkla anlaşılmaktadır.
 • Sağlık kuruluşunuz butik bir hastane gibiyse, bu durumda küçük-kompakt modelleri tercih etmenizde fayda bulunmaktadır. Hastane arabanız sağlık kuruluşunuz içerisinde rahatlıkla hareket edebilir ve polikliniklerinizin içerisine daha rahat girebilir.

 

Fantom Procart Hastane Arabaları Özellikleri

 

Fantom Procart hastane arabaları 6 mm kalınlığa sahip CPP gövdeden üretilmiştir. CPP gövde dayanıklılığı, hafifliği, kimyasal maddelere karşı hiçbir şekilde zarar almamasından dolayı sağlık kuruluşunuz için uzun ömürlü bir kullanım imkanı sunmaktadır. Pratik bir kullanıma sahip olan Fantom Procart hastane arabaları sahip olduğu tasarım sayesinde kolay manevra yeteneğine sahiptir. Tekerleklerinde bulunan fren sistemi sayesinde düz ve eğik zeminlerde kolay bir şekilde sabit olarak kalabilmektedir. Tekerleklerinin üzerinde bulunan tamponlar da ürünün çarpmalara karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

 

Uluslararası standartlara göre üretim yapan Fantom markası bu standartları hastane arabalarında da uygulamıştır. Opsiyonel olarak aksesuar kullanılabilen tüm Fantom Procart hastane arabalarında ekstra tıbbi atık hacmi de kazanabilirsiniz.

 

Hammaddesinde Poli Propilen malzeme kullanılmaktadır. Poli Propilen malzeme sayesinde tüm modeller ısıya karşı oldukça dayanıklıdır. Gövdesinin komple plastikten yapılmasıyla su ile temizliği yapıldığı zamanda hiçbir şekilde paslanma görülmemektedir.

 

Fantom Procart Hastane Araba Modelleri

 

Büyük hastaneler için uygun modeller;

 

 • Procart 1365
 • Procart 1364
 • Procart 1363
 • Procart 1362
 • Procart 1361
 • Procart 1360

 

Küçük ve orta boyutlu hastaneler için;

 

 • Procart 1354
 • Procart 1353
 • Procart 1352
 • Procart 1351
 • Procart 1350
 • Procart 1251
 • Procar 1201

 

modelleri tercih edilebilir.

 

Ürün Kurulu ve Teslimatı

Edit Endüstriyel A.Ş olarak bizler tüm ürünlerimi Türkiye’nin 81 iline kargo ile gönderim yapmaktayız. Ürünlerimizin kargo teslim sürecinde kurulu halde gönderim yapmaktayız. Bizlere iletmiş olduğunuz adrese ürün maksimum 7 iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Ürünlerimizin maksimum kurulum süresi ise 3 iş günüdür. Fantom markasının yetkili satış bayisi olduğumuz için ürünlerimizin garanti süresi mevcuttur. Ürünlerinizde oluşan hasarları da bizlerle iletişim kurarak yedek parça teminini gerçekleştirmekteyiz.

 

Fantom Procart Hastane Arabaları Fiyatları

Fantom Procart hastane arabaları fiyatları döviz kuruna bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Perakende satış için online satış mağazamız olan N11 ve Hepsiburadayı ziyaret edebilirsiniz. Toptan satışlar içinse detaylı fiyat bilgisi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bizlere;

 

Sabit Telefon: 0312 394 7500

GSM: 0555 800 3950

Whatsapp: 0555 800 3950

E-Mail: bilgi@edit.com.tr adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018