Fantom Otel Tipi Su Isıtıcısı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Otel Tipi Su Isıtıcısı

Fantom Otel Tipi Su Isıtıcılarının Özellikleri

Otel ortamlarında insanların çay ya da kahve gibi ihtiyaçları için su ısıtıcısı önemli bir araçtır. Bu araçlar ihtiyaçlar doğrultusunda sıcak su ihtiyacını en iyi karşılaması bakımından son derece avantajlı ürünler arasında bulunuyor. Otel ekipmanları arasında bulunan su ısıtıcıları tamamen çelik gövdeden oluşuyor. 1,2 litre su kapasitesine sahip olan ısıtıcıların rezistansları da gizli şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda satışını yaptığımız bu ürünler kablosuz kullanım sunuyor ve tek tuş ile kontrol sistemine sahiptir. Yüksek bir ısı emniyeti bulunan su ısıtıcılarımız suyu hızlı bir şekilde kaynatarak ihtiyaç duyduğunuz suyu kısa sürede almanıza yardımcı olur. Güvenilir cihazlar olduğu için otel odalarında ve şirket ofislerinde kullanımı çok rahattır.

 

Otomatik Temizleme Makineleri İle Hijyenik Ortamlar

Hastane, otel, alışveriş merkezleri, büyük depo ve fabrika gibi alanlar zemin temizliği konusunda son derece zorlu mekânlardır. Ancak bu mekânların temizliğini daha kolay şekilde yapabilmeniz için yer temizleme makinası çeşitlerini sunuyoruz. Bu mekânlarda her türlü alanın kolayca ve kısa sürede temizlenebilmesi için tüm araç ve gereçlerimiz otomatik çalışma sistemlerine sahiptir. Aynı zamanda bu cihazlar hem binicili hem de binicisiz olarak tasarlanmıştır. Her türlü kullanıma açık olan bu cihazlar zeminde herhangi bir leke bırakmadığı gibi döküntüleri de hızlı şekilde toplama özelliğine sahiptir.

 

Zemin Temizliğinde Etkili Çözümler

Büyük alanların zemin temizliğinde kullanılan makineler son derece farklılık gösteriyor. Bu makineler depo ve fabrika gibi alanlarda binicili olarak tercih edilse de biraz daha küçük yerler için otomatik disc makineler tercih ediliyor. Küçük alanlar için kullanılan cilalama makineleri yüksek motor gücüne sahiptir ve çok etkili bir temizlik sunuyor.

 

İşyerlerinde Işıl Işıl Zeminler

Fırçalı sistemleri sayesinde zemin döşemelerin temizliğinde çok yararlı etkileri bulunuyor. Zemin temizleme makinası olarak kullanılan çeşitlerden bir diğeri de akülü olan temizleme otomatlarıdır. Bu ürünlerimiz de iş yerleri tarafından çok fazla tercih ediliyor. Düşük ses seviyesine sahip olan bu makineler işletmelerde ve hastane ortamlarında rahatlıkla kullanılabilir. Pratik bir kullanımı vardır. Sitemiz üzerinden bu ürünlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018