Fantom Koltuk Yıkama Makinası Seçimi Nasıl Yapılır?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fantom Koltuk Yıkama Makinası Seçimi Nasıl Yapılır?

Fantom Koltuk Yıkama Makinası Seçimi Nasıl Yapılır?

Fantom koltuk yıkama makineleri son yıllarda büyük oranda talep görmektedir. Bu büyük talebin altında yatan en büyük nedenler şüphesiz ki ürünlerin baştan sona kaliteli olması ve donanımlarının üst seviye olmasıdır. Bu yazımızın devamında Fantom koltuk yıkama makineleri? Fantom koltuk yıkama makine modelleri? Fantom koltuk yıkama makinası seçimi nasıl yapılır? gibi soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

 

Fantom Koltuk Yıkama Makineleri

Ev ve işyerlerinde en çok kir tutan eşyaların başında koltuklar gelmektedir. Dışarıdan elbiselerin üzerine yapışan kir ve tozlar koltuğun üzerine oturulduğu anda kolaylıkla koltuğun yüzeyine ve içerisine geçmektedir. Temizliklerde sıklıkla temizlenmeyen koltuklar bir süre sonra renk solmasına, kötü koku yayılımına bunlardan da önemlisi sağlığı tehdit eden bir unsur haline dönüşmektedir.

 

Tüm bu olumsuzlukları iyi bir koltuk yıkama makinesi ile olumlu hale dönüştürebilirsiniz. Fantom koltuk yıkama makineleri bu dönüşümde sizlere eşlik edecek en iyi koltuk yıkama makine modellerinden birisi olacaktır. Fantom koltuk yıkama makineleri otellerin, camilerin, rezidansların halı ve koltuk temizliğinde tercih edilebilir.

 

Fantom Koltuk Yıkama Makine Modelleri

Halı ve koltuk yıkama işlemlerinde üstün temizlik imkanı sunan Fantom koltuk yıkama makineleri farklı kullanım alanlarına ve ihtiyaç duyulan donanımlara göre farklı modellere sahiptir. Fantom koltuk yıkama makine modelleri;

 

  • Fantom Promax 800 cm2y
  • Fantom Promax 800 cm2
  • Fantom Promidi 600 m2
  • Fantom Promidi 600 m3 Eco
  • Fantom Promidi 400m
  • Fantom Promidi 250 CP

 

Fantom markası endüstriyel temizlik sektöründe kaliteli ürünler üreten ve büyük talep görmektedir. Fantom koltuk yıkama makine modelleri hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için linke tıklayabilir ya da bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

 

Fantom Koltuk Yıkama Makinası Seçimi Nasıl Yapılır?

Evlerin, otellerin, işyerlerinin halı ve koltuk temizliğinde mutlaka koltuk yıkama makineleri kullanmaları gerekmektedir. Aksi takdirde bez ile ya da herhangi bir temizlik ekipmanıyla yapılırsa koltuk yüzeylerini kısmi olarak temizlenecektir. Koltuğun yüzeyine yapışan hatta içlerine nüfuz eden mikropları koltuktan atmak hiçte kolay bir işlem değildir. Fantom koltuk yıkama makineleri hem evlerde hem de büyük alanla sahip yerlerde tercih edilebilir. Ev tipi koltuk yıkama makine modellerine sahip olan Fantom büyük işletmelerin koltuk temizliği için de farklı modellere sahiptir. Peki Fantom koltuk yıkama makinası seçimi nasıl yapılır?

 

Koltuk yıkama makinası seçimi yapılırken ihtiyacın belirlenmesi oldukça önemlidir. Fantom Promidi 250 CP modeli evlerin koltuk ve halı yıkama işlemlerinde tercih edebilecekleri bir model olurken büyük alanlar içinse Fantom Promax 800 cm2 daha uygun olacaktır. Koltuk yıkama firmalarının da tercih ettiği Fantom Promax 800 cm2, 2000 W’lık motor gücü 3 Bar’lık pompa gücüyle koltuk ve halılarda mükemmel temizlik yapmaktadır. 2 motorlu Fantom Promax 800 cm2 modeli yerine Fantom serisinin en güçlü modeli olan Fantom Promax 800 m3 modeli de tercih edilebilir. 1000 W’lık 3 motora sahip Promax 800 m3 büyük kirli su tankına ve toz torbasına sahip olması nedeniyle yoğun temizlikler için birebirdir.

 

Fantom koltuk yıkama makineleri halı yıkama işlemi için de kullanılabilir. İki işlemi bir arada yapabilmesi sayesinde en çok kir tutan koltuk ve halıların temizliği kolaylıkla yapılabilir. Bir yılda kendi ücretini kolaylıkla amorti edecek Fantom koltuk yıkama makineleri temizlik anlamında da kullanıcılarını oldukça mutlu edecektir.

 

Sizler de hem koltuk hem de halı yıkama özelliği bulunan Fantom koltuk ve halı yıkama makinelerinden birine sahip olmak için karar verdiyseniz bizlerle 0555 800 39 50 cep telefonu, 0312 394 75 00 sabit telefon ya da bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018