Fabrikanız İçin Uygun Binicili Zemin Temizleme Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Fabrikanız İçin Uygun Binicili Zemin Temizleme Makinası
Zemin Temizleme Makinası

Fabrikanız İçin Uygun Binicili Zemin Temizleme Makinası

Fabrikanız için uygun binicili zemin temizleme makinası ararken internet sitemizde birçok farklı modele ve özelliğe sahip makineler karşınıza çıkacaktır. Fabrikanız için seçeceğiniz zemin temizleme makinelerinin özelliklerinin kapsamlı ve ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor olması gerekmektedir. Seçeceğiniz üründen fabrikanızın zeminini temizlerken her noktaya temas edebilecek bir ürün olması için sizlere nasıl seçim yapmanız gerektiğinden bahsetmemiz gerekecektir.

 

1- Fabrikanızın Fiziki Yapısı

Fabrikanızın fiziki yapısı size uygun binicili zemin temizleme makinesi seçiminde büyük önem taşımaktadır.

 

  • Fabrikanızda kullandığınız makinelerin arasındaki mesafenin aşağı yukarı belirlenmesi gerekir.
  • Fabrikanız ne kadar geniş bir büyüklüğe sahip
  • Duvar çıkıntıları var mı var ise ne kadar var

 

Fabrika tipi binicili zemin temizleme makinaları arasından seçim yaparken yukarıda belirttiğimiz hususlar makinenizin büyüklüğünü ve işlevselliğini değiştirmektedir. Labomat 75 B binicili akülü zemin temizleme otomatı portatif tasarımıyla ve güçlü fırça ve vakum motoru ile her fabrikaya uyumlu bir modelimizdir. Bu model küçük ama oldukça işlevseldir ve fabrikanın her noktasına kolaylıkla girip çıkabilmektedir. Ortalama olarak 6 saatte full dolan 24 voltluk aküsü ile ortalama 5 saat çalışabilmektedir. Saatlik 2700 m2 zemin alanı temizleyen Labomat 75 B düşük ses çıkarmasıyla da sessiz bir temizliği sizlere sunacaktır.

 

2 - İhtiyaçlarınız

Temizlik konusunda nelere ihtiyacınız bulunmaktadır. İşiniz ya da isteğiniz her gün düzenli olarak zemin temizlenmesini gerektiriyorsa çalışma verimliliği yüksek bir model sizler için uygun olacaktır. Labomat 195 B binicili akülü zemin temizleme otomatı  Labomat 75 B modeline göre saatlik 3500 m2 daha fazla zemin temizlemektedir. Bir akü ile toplam 30.000 m2 temizlik yapabilme imkanını sizlere sunan Labomat 195 B modeli 1300 kw fırça motoru ile de zemin temizlemede oldukça iddialıdır. Eğimli zeminlerde de temizlik yapabilen Labomat 195 B fiyat olarakta sizleri sunduğu hizmet kadar memnun edecektir.

 

İhtiyaçlarınızı belirlerken hem zemin temizliği hem de zemin süpürücü özelliğe sahip bir otomat aklınızdan geçebilir. Hem yoğun temizlik yapabilen hem de iki özelliği bir arada bulunduran bir model arıyorsanız doğru adrestesiniz. Labomat 345 B binicili akülü kombine zemin temizleme makinası hem zemin yıkama hem de zemin süpürme özelliğine sahip sınıfının en iyi temizlik makinasıdır. 7 saatte dolan 36 V / 460 Ah aküsü ile 8 saat çalışabilen otomat, 68.800 m2 zemin temizleyip silmesi sınıfının en iyisi olduğunu bir kez daha kanıtlamaktadır. 750 x 2 w’lık fırça motoru, 650 x 2 w’lık vakum motoru ile zor zeminlere karşı üstün bir temizlik gerçekleştirmektedir. Büyük pis ve temiz su tankları sayesinde aralıksız bir temizlik Labomat 345 B ile artık mümkün.

 

3 - Bütçeniz

Fabrikanızın fiziki yapısı ve ihtiyaçlarınızdan sonra belirlemeniz gereken bir diğer faktör bütçeniz. Binicili zemin temizleme makina fiyatları markadan markaya ve modelden modele göre değişiklik göstermektedir. Bazı satıcılar fazla kar elde etmek için ederinden fazla fiyat yazıyor olsalar da bunları inceleyerek sizlerde anlayabilirsiniz. Binicili zemin temizleme makina fiyatları seçeceğiniz ürünün donanımlarına göre değişiklik gösterecektir. Fırça motorunun gücü, fırça basıncının düzeyi, çalışma verimliliği gibi zemin temizleme makinelerinin özelliklerine bağlı olarak fiyatlarında değişiklik olacaktır.

 

Kaliteli ve uygun fiyatlı zemin temizleme makina için bizlerle 0555 800 39 50 cep telefonu, 0312 394 75 00 sabit telefon ya da bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018