Endüstriyel Yıkama Makinelerinde Dünyanın Tercihi Edit Makine

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Endüstriyel Yıkama Makinelerinde Dünyanın Tercihi Edit Makine

Endüstriyel Yıkama Makinelerinde Dünyanın Tercihi Edit Makine

Edit makine olarak endüstriyel yıkama makinesi başta olmak üzere pek çok elektronikli temizlik cihazının ve temizlik malzemelerinin toptan ve perakende olarak satışını yapıyoruz. 20 yılı aşkın tecrübemiz ile bu gün de siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalar yapmaktayız. Ayrıca tüketicilerin sektörde tercih ettiği ilk firma olma yolunda da emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte üretilen yıkama makineleri pek çok ortamda tercih ediliyor. Büyük ölçekli işletmeler halı yıkamadan zemin yıkamaya kadar pek çok ürünü tedarik etmek istiyor. Yıkama makineleri sadece evlerde değil, hastane, ofis, alışveriş merkezi, ibadethane gibi insan sirkülasyonun yoğun olduğu ortamlarda da tercih ediliyor.

Neden Edit Makine?

Edit Temizlik olarak misyon ve vizyonumuz dahilinde hareket ediyoruz. Belirlediğimiz çizgide kat ettiğimiz yolda dünyaca ünlü markalar bizlere yol arkadaşlığı ediyor. Pek çok şubemiz ile bu gün sadece Türkiye geneline değil yurt dışındaki pek çok ülkeye de satış yapıyoruz. Gücümüzü siz değerli müşterilerimizden ve referanslarımızdan alıyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve güven çerçevesi içinde yıkama makinelerinde ciddi performanslar vaat ediyoruz. Teknolojik gelişmeler ile hayatımıza giren full otomatik makineleri de sizlere sunuyoruz. Uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli ürünler ile ihtiyaçlarınıza cevap vermek amacı ile sektörde bu gün de varız.

Edit Makinenin Sağladığı Avantajlar

Endüstriyel yıkama makinesi teknolojik nimetlerden bir tanesidir. Zemin, halı gibi temizlik gerektiren konularda satışını yaptığımız makineler üstün özellikler ile donatılmıştır. Bütçenize uygun olarak tercih edebileceğiniz ürünlerin yanı sıra müşterilerinize profesyonel olarak hizmet vermek istiyorsanız  iki kategorideki ürünleri de firmamızda bulabilirsiniz.

Endüstriyel yıkama makinesi sanayi tipi olduğu için büyük işletmeler için idealdir. Ürünleri inceleyerek sayfamız üzerinden sipariş edebilirsiniz. Ayrıca bu makinelerin basınçlı versiyonları da bulunmaktadır. Yüksek basınçlı su verilerek ürünlerin yıkanması sağlanır. Su ve deterjan tasarrufu sağlayan bu makineler uzun saatler çalışmaya uygundur. En zorlu işlerde dahi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Edit Makine’nin sağladığı avantajlar ile pek çok anlamda kar elde edersiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018