Endüstriyel Halı Yıkama ve Temizleme Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Endüstriyel Halı Yıkama ve Temizleme Makinası

Endüstriyel Halı Yıkama ve Temizleme Makinaları

Temizlik malzemeleri içerisinde yer alan endüstriyel halı yıkama ve temizleme makinası ebat olarak büyük olan halıları yıkamak için üretilmiştir. Halı yıkama firmaları son 10 yılda yaygınlaşmış olup sadece ev halılarında değil endüstriyel halılarda da hizmet vermeye başlamışlardır. Endüstriyel halılar oldukça geniş bir ebata sahiptir ve insan gücüyle yıkamak oldukça zordur.

Endüstriyel halı yıkama ve temizleme makinaları sayesinde büyük halılar bile kısa sürede tertemiz olmakta ve buna rağmen hiçbir zarar görmemektedir. Bu sayede sürekli ayak basılan halılar kolay yöntemle tertemiz olmaktadır.

 

Endüstriyel Halı Yıkama ve Temizleme Makinalarının Özellikleri

Halı yıkama makinası ile neredeyse aynı özelliklere sahip olan endüstriyel halı yıkama makinaları normal halı yıkama makinalarına göre daha profesyonel çalışmakta ve daha fazla alan kaplamaktadır. Endüstriyel halı temizleme makinalarında da kimyasal ilaçlar yerine son derece doğal şampuanlar kullanılmaktadır.

Kimyasal ürünler doğal ürünlere kıyasla daha çabuk sonuç verse de zamanla halıları eskitmekte ve zarar vermektedir. Doğal şampuanlar ile yıkanan halılar diğerlerine göre daha uzun ömürlü olmakta ve daha sağlıklı olmaktadır. Özellikle çocuklu aileler için doğal şampuanlar ile yıkanan halılar daha hijyenik olmaktadır.

 

Endüstriyel Halı Yıkama ile Halılar Daha Temiz

Halı yıkama meçi sayesinde hızlı ve halıya hasar vermeden halıları tertemiz yapan endüstriyel halı yıkama ve temizleme makinaları çok büyük halıları bile temizleyerek sahibine ulaştırmaktadır. Bu durum en çok esnaf ve büyük işletmelerin işine yaramaktadır. Sürekli,  ayak basılan bir halıyı her ne kadar sürekli süpürüyor olsanız bile zamanla lekeler dibine işliyor ve bu durum halıların daha eski görünmesine yol açıyor.

 

Endüstriyel Halı Yıkama Makinelerinin Performansı

Endüstriyel halı yıkama makinaları ile tüm halıları temizleyebilirsiniz. Yapısı gereği çok yüksek basınç uygulamadan ve belli sıcaklıklara dayanıklı olan endüstriyel halı yıkama makinaları sayesinde pek çok işletme temizlik alanında artık çok daha rahat. Endüstriyel halı yıkama makinasını kullanmak ayrı bir tecrübe istemekte ve sağlam şekilde kullanılmaktadır. Bu nedenle her halı yıkama firmasında bulunmayan endüstriyel halı yıkama makinaları sayılı yerlerde vardır. Firmamız her türlü makineyi sizin için temin ediyor.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018