En Uygun Temizlik Makineleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
En Uygun Temizlik Makineleri

En Uygun Temizlik Makineleri

Temizlik makineleri günlük yaşamda oldukça kolaylık sağlayan ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Temizlik firmaları, fabrikalar, büyük alışveriş merkezleri bu makineleri iki şekilde tedarik ediyor. Bu yöntemlerden ilki bir temizlik firması ile anlaşma sağlamak. Anlaşma karşılığında belirlenen firmalar personel ve ekipman desteğini belirli bir meblağ karşılığında sağlıyor. Fakat işletme bünyesine temizlik makineleri almak ekonomik anlamda avantajlı olacaktır.

Hangi Makineyi Tercih Etmeliyim?

Temizlik sektörüne hizmet eden pek çok firma ve marka bulunuyor. Edit Temizlik olarak sizlere endüstriyel temizlik makineleri ve malzemeleri tedariki yapan bir firmayız. Uzun yıllardan beri süregelen tecrübemiz ile hangi makineyi tercih edeceğiniz konusunda sizlere yol arkadaşlığı yapacağız.

Temizlik makineleri kategorisinde geniş bir ürün yelpazemiz bulunuyor. Tercihte bulunurken en büyük kriter elbette ki ihtiyaçlarınız olacaktır. Örneğin bir sert zemin temizleme makinesi almak istiyorsanız makine çeşitlerini inceleyiniz. Akülü makine işimi görür mü, yoksa elektrikli mi almalıyım? Makinem sadece süpürme özelliğine mi sahip vb. soruların cevapları araştırılmalıdır. Makine seçimi yaptıktan sonra bu makinelerde kullanmak üzere temizlik kimyasalları da satın almalısınız.

Zemin temizleme ekipmanlarının yanı sıra profesyonel süpürge, halı yıkama, kat, servis ve temizlik arabaları, oto yıkama makineleri, atık toplama makineleri vb. kategorilerde de ürün tedariki yapmaktayız. Yine bir örnekle izah etmek gerekirse bir halı yıkama işletmesi açacaksanız bu işletmenin büyüklüğüne göre bir makine tercih etmelisiniz. Küçük işletmelere manuel makineler yeterli olurken büyük kapasiteli işletmelere tam otomatik makine temin etmek gerekir.

Makine Fiyatları Belirleyici Bir Unsur Mudur?

En uygun makine, en ucuz makine gibi aramalar yaptığınızda elbette ki karşınıza pek çok marka geliyor. Ancak bu makinelerde kesinlikle maliyet belirleyici unsur olmamalıdır. Makinelerin özellikleri, kullanıcı yorumları, marka, referanslar vb. hepsi dikkat edilmesi gereken kriterlerdendir. Fiyatı kesenize uygun diye bir makineyi satın almak daha fazla harcama yapmanıza sebep olacaktır. Kötü bir makineye para vermek, sonrasında tekrar makine ihtiyacı doğuracağından dolayı işletmenize, firmanıza ekstra bir maliyet anlamına gelir. Katalog kısmından ürünleri inceleyerek hem internet hem de bayilikler üzerinden ürün sipariş edebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018