El Kurutma Makinesi Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
El Kurutma Makinesi Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

El Kurutma Makinesi Seçiminde Bilinmesi Gerekenler

Günümüz nüfusunun artışına bağlı olarak kapalı alanlarda birçok insan yer alıyor. Kalabalık mekânlarda ise kişilerin sağlığını korumak bir hayli güç hale gelebiliyor. Mekân sahipleri de mekânda hijyeni sağlamak ve müşterilerinin güvenini kazanmak için ayrıntı gibi görünen ancak mekânı ziyaret eden kişiler için bir hayli önemli bir detay olan el kurutma makinelerini tercih ediyorlar.

 

El Kurutma Makinesi Kullanım Alanları

El kurutma makineleri günümüzde kalabalık mekânlarında çoğunda tercih edilir hale gelmiştir. Bunların en başında özellikle avm olmak üzere, hastane, restoran, otel hatta okul gibi mekânların lavabolarında da yer alıyor. Kalabalık mekanlarda hijyenik bir ortam oluşturmak için detay gibi görünen bu yeni nesil gelişmiş cihazlardan bulundurmak gerekiyor.

 

El Kurutma Makinesi Özellikleri

El kurutma makineleri sağlam gövde ve temizlik malzemeleri bulunan bir cihazdır. Carpex ürünleri sayesinde kişi elini kurutmak için el kurutma makinesinin altına götürdüğü anda cihaz hava üflemeye ve elleri kurutmaya başlar. 2 ya da 3 saniye kadar soğuk hava üfleyen el kurutma makinesi, sonrasında sıcak hava üflemeye başlar. Sıcak hava üflemesi sayesinde eli yıkadıktan sonra elde geriye kalan mikroplardan da kurtulmuş olunur. Ayrıca sıcak hava ile daha kısa sürede eller kurutulurken, geriye yumuşak ve sıcak eller kalır.

 

El Kurutma Makinesi Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

El kurutma makineleri günümüzde kalabalık mekânlarda sıklıkla tercih ediliyor. Bu mekanı ziyaret eden kişilerin de mekan hakkında olumlu bir izlenime sahip olmasını sağlıyor. El kurutma makinesi seçilirken özellikle dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunlardan ilki cihazın kaliteli malzemeler ile üretilmiş olması durumudur. Firmalar ürettikleri ürünlere güvendiği takdirde garanti süresini uzun tutar. Sağlam ve kaliteli bir el kurutma makinesi aranıyorsa uzun zaman süren garantisi bulunmasına dikkat edilmelidir. Otel ekipmanları sağlam olan el kurutma makineleri tercih edilmelidir. Bu nedenle cihazın sahip olduğu iç parçaları da bir hayli önem kazanıyor. Garantili ürünlerimizden olan el kurutma makinelerinden birini satın almak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek uzun zaman boyunca kullanabileceğiniz bir kurutma makinesine sahip olabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018