El Kurutma Makineleri Birçok Alanda Tercih Ediliyor

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
El Kurutma Makineleri Birçok Alanda Tercih Ediliyor

El Kurutma Makineleri Birçok Alanda Tercih Ediliyor

Kalabalık mekânların çoğunda kullanılan el kurutma makineleri sayesinde ıslak eller ile ortak kullanım alanlarına dokunulmamış olunuyor. Kapı kulpu ya da peçete gibi çoğu kişinin gün içerisinde dokunduğu alanlara ıslak eller ile dokunulduğunda tüm toz, mikroplar ele yapışabiliyor. Yeni yıkadığı ellerinin temiz olduğunu zanneden kişiler ise elleri ile bebekleri dahi dokunup hasta olmalarına sebebiyet verebiliyorlar. Oysaki kurutma makineleri sayesinde palex ürünleri ile bir yere dokunmadan eller, sıcak hava ile kurulanarak mikroplardan tam anlamı ile arınabiliyorlar.

 

El Kurutma Makineleri Kullanım Alanları

Hastane, iş yerleri, avm, restoran ve otel gibi gün içerisinde kalabalık insan gruplarının ziyaret ettiği daha birçok yerde el kurutma makineleri tercih ediliyor. Sıcak hava üfleyen el kurutma makineleri sayesinde kişiler ıslak elleri ile ortak kullanım alanlarına dokunmamış oluyor. Bu sayede hem kendi sağlığını hem de kendisinden sonra dokunduğu yeri kullanacak olan kişilerin sağlığını göz ardı etmemiş oluyor. Cihaz içerisinde yer alan batarya parçaları sayesinde yıkanan eller cihazın altına tutulduğu anda kurulama işlemi gerçekleşiyor. Bu sayede ıslak eller ile yapılamayacak olan kağıt tutma, saç düzeltme gibi zaruri işler de kısa süre içerisinde yapılabiliyor.

 

El Kurutma Makineleri Özellikleri

El kurutma makineleri içerisinde yer alan temizlik malzemeleri sayesinde kişiler yıkamış oldukları ellerini kurutma makinesinin altına tuttukları anda cihaz önce soğuk ve 2 – 3 saniye gibi kısa sürede sıcak hava üflemeye başlayarak hijyenik bir şekilde ellerini kuruluyor. Ayrıca kış aylarında yeni yıkanmış olan ıslak eller ile açık havaya çıkmak da kişilerin ellerinde çatlaklar olmasına neden olabiliyor. Yeni yıkanmış olan ıslak ele sürülen krem de su ile birlikte zamanla havaya karışıp kayboluyor ve etkisini gösteremiyor. Yaz aylarında ise sıcağa bağlı olarak havada birçok mikrop uçuşuyor. Islak eller ile dokunulan alanda birçok toz tanecikleri de çok kolay bir şekilde kişilerin ellerine yapışabiliyor. Ayrıca cihazın monte işlemi de oldukça basittir. Sizler de daha mekanlarınızda daha hijyenik ortamlar yaratmak istiyorsanız sitemizde yer alan el kurutma makinelerini inceleyebilir ve otel ekipmanları firmamızdan satın alabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018