Dış Mekan Akülü Binicili Süpürücü Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Dış Mekan Akülü Binicili Süpürücü Özellikleri

Gün geçtikçe hayatı kolaylaştıran makineler hayatımıza girmektedir. Bu denli teknolojinin hızlı ilerlemesi ile birçok iş çok daha hızlı ve kısa sürede gerçekleşmektedir. Teknolojinin ayrıca insan iş gücünü azaltması, iş gücünü azaltırken de yapılan işin kalitesini arttırması bize sağladığı büyük avantajlarındandır. Teknolojik gelişmeler hayatın her noktasında olduğu gibi temizlik konusunda da bizlere kolaylıklar sağlamaktadır. Akülü binicili süpürücü makineleri ise bunun bariz örneklerindendir.

 

Günümüzde hala sokağa çıktığınızda sokakları temizleyen belediye temizlik görevlilerini göreceksiniz. Belli sokakların temizliği bu görevlilere verilmiştir ve bu görevliler günlük olarak buraların çöpünü temizlemek ile meşguldür. Genel çerçeveye baktığımızda ise bir şehrin temizliği için kaç tane temizlik görevlisi çalışmaktadır. Günümüzde ise temizlik makinelerinin gelişmesiyle bu temizlik sürecini çok daha profesyonel ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Akülü binicili süpürücü makineler sokak, otopark, kaldırım, geniş alana sahip açık işletmelerin temizlenmesi için tercih edilebilecek en iyi makine olacaktır. Sahip olduğu geniş çöp haznesi, yüksek güçlü motoru ve yüksek çalışma verimliliği ile belediye ve kamu gibi resmi kurumların temizlik ihtiyaçlarını çok iyi bir şekilde karşılamaktadır. Fazla sayıda temizlik görevlisi çalıştırmak yerine akülü binicili süpürücü makineleri ile daha az sayıda insan çalıştırıp temizlik konusunda daha iyi hizmet verebilirsiniz.

 

Labomat SWP 130 B Binicili Akülü Süpürücü 

Park, sokak, fuar alanı, kaldırımlar ve otoparklar gibi alanların süpürülüp temizlenmesi için tercih edilebilecek ideal bir modeldir. 130 lt çöp haznesine sahip olan Labomat SWP 130 B binicili akülü süpürücü saatte 10.000 m2 temizleme verimliliği ile rakiplerinden oldukça ileride. Güçlü motoru sayesinde yüzey üzerinde bulunan tüm çöpleri kolay bir şekilde haznesine alabilirken eğimli yollarda da sizleri asla üzmeyecektir.

 

 

 

48 voltluk aküsü ortalama olarak 7 saatte dolmakta ve 5 saat kesintisiz çalışabilmektedir. Bir şarj ile 50.000 m2’lik alanı temizleyen 130 B uzun ömürlü motoru ve kaliteli malzemelerle üretilmesi ile herhangi bir darbe durumunda kolaylıkla zarar görmeyecektir. Oluşabilecek herhangi bir sorunda Edit Endüstriyel Makina A.Ş olarak bizler yedek parça konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

 

Labomat SWP 200B Binicili Akülü Süpürücü 

Daha güçlü motorlu bir binicili akülü süpürücü otomat arıyorsanız Labomat SWP 200B binicili akülü süpürücü sizin ihtiyaçlarınızı kesin olarak karşılayacaktır. Saatlik 13.000 m2’lik çalışma verimliliği ile 100 cm çalışma genişliği ile temizlik artık sizin için hiç dert olmayacaktır. Açık - kapalı otoparklar, hangarlar, havalimanları, sokak, kaldırım gibi tüm büyük alanların temizliği için en ideal otomattır.

 

Belediye ve kamu kurumlarının tercih ettiği ve ihtiyaçlarını çok iyi şekilde karşılayan Labomat SWP 180 B binicili akülü süpürücü 180 lt’lik çöp haznesi ve 5 saatlik çalışma süresiyle size maksimum temizlik sağlamaktadır. Akülü bir makine olmasından dolayı hiçbir elektriğe bağlı kalmadan temizlik yapabilmektedir. 36 voltluk aküsünü ortalam 8 saatte doldurarak 65.000 m2 alanı temizleme imkanınız mümkündür. Kolay kullanımı ve 1500 W’lık yürüyüş motoru ile %15 eğimlere kadar çıkabilmektedir. 1000 W’lık ana fırçanın bulunduğu motor ve 90 W’lık 2 adet yan fırça motoru ile tüm çöpleri kolay bir şekilde haznesine çekebilmektedir.

 

 

Kaliteli ve sağlam bir akülü süpürücü makine ihtiyacınız var ise veiş gücünden tasarrufu üst düzey temizliğe dönüştürmek istiyorsanız bizlere 0555 800 39 50 cep telefonu, 0312 394 75 00 sabit telefon ya da bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018