Dar Alanlı Zeminlerde Tercih Edilen Zemin Temizleme Makineleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Dar Alanlı Zeminlerde Tercih Edilen Zemin Temizleme Makineleri

Dar Zeminlerde Kullanılan Zemin Temizleme Makineleri

Zemin temizleme makineleri, teknolojinin getirdiği en büyük desteklerden ve kaliteli ürünlerden bir tanesidir. Temizlik yapılması gereken sahalar ve ortamlar her geçen gün değişiyor, genişliyor ve gelişme gösteriyor. Özellikle de işini en iyi şekilde yapan personeller için kolaylık sağlamak ve temizliği derinden yapabilmek adına zemin temizleme makinelerine yer veriliyor. Özellikle de kullanılacak olanın genişliğine ve darlığına göre seçilen zemin temizleme makineleri, zemin temizleme makinası sayesinde üstün performans sağlar. Zeminlerin daha parlak daha temiz ve daha hijyenik görünmesi için kullanılan zemin temizleme makineleri dar alanlara özel olarak üretilir. Fırça kapasitesi diğer modellerle aynı olan ancak kazan kapasitesi küçük olan zemin temizleme makineleri dar alanlar için en ideal olan modellerdir. Marketler, bakkallar, ofis odaları gibi daha dar alanları temizlemek için bu modeller tercih ediliyor.

 

Zemin Temizleme Makineleri Dar Alanlı Zeminlerde Nasıl Kullanılır?

Kullanılacak olan alanın genişliğine göre değişiklik gösteren zemin temizleme makineleri, dar alanlar için de özel olarak üretilir. zemin temizleme otomatı kolaylıkla takılarak sökülebilen ya da değiştirilebilen zemin temizleme makineleri, güçlü süpürücüler olarak bilinir ve özellikle dar alanlarda tercih edilir. İnsan gücü kullanımını en aza indirebilmek için üretilmeye devam edilen zemin temizleme makineleri, ana fırçalara ve yan fırçalara sahip olan ürünlerdir. Ana fırça kısmı ön tarafların temizliğini sağlarken yan fırça kısmı ön taraf fırçalarının ulaşamadığı yerleri temizler. Market gibi dar alanlarda daha çok yer verilen zemin temizleme makineleri, cilalama yapma özelliğine de sahiptir.

 

Zemin Temizleme Makineleri Mükemmel Temizlik Sağlar.

Hem geniş alanlarda hem de dar alanlarda mükemmel temizlik sağlayan zemin temizleme makineleri, bosch yıkama makinası ve dış takım parçalarıyla bir bütün halinde kullanılıyor. El yordamıyla kolaylıkla itilerek temizleme yapan bu dar alan makineleri ile halı yıkama da yapılabiliyor. Farklı zeminlerin temizliğinde de rahatlıkla kullanılan dar alan zemin makinelerinin tüm görsellerine ve detaylı özelliklerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilir ve canlı müşteri desteği alarak tercihinizi yapabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018