Comac Temizlik Makinaları Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Comac Temizlik Makinaları Modelleri

El işçiliğinin yoğun bir şekilde kullanıldığı atölyede başlayan Comac temizlik markası kurulduğu günden günümüze kadar ürünlerinde kaliteyi arttırarak ilerleyiş gösterdi. Comac temizlik makinaları modelleri her işletme için uygun ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Belediyeler, resmi kurumlar, alışveriş merkezleri, depolar, düğün salonları, küçük-büyük ofisler zemin temizliklerinde Comac markasını tercih etmektedir. Comac markasının bu kadar çok tercih edilmesinde geniş ürün yelpazesine sahip olmasıyla her işletmenin ihtiyaçlarını karşılaması büyük rol oynamaktadır.

 

Comac temizlik makineleri binicili ve iticili tip olarak iki farklı tasarıma sahiptir. Dizel, akülü, elektrikli, Bi-Fuel gibi farklı enerjilerden çalışan modelleri bulunmaktadır. Comac temizlik makinaları modelleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

İticili Comac Temizlik Makina Modelleri

İticili Comac zemin temizleme makineleri boyut açısından binici modellere göre daha küçük olmasıyla küçük-büyük tüm zemin temizliğinde tercih edilir. Çalışma süresi ve verimliliği açısından binicili modellerden az olması sebebiyle çoğunlukla küçük ve orta boyutlu alanlara sahip işletmeler tercih etmektedir. İticili Comac temizlik makina modelleri güç beslemesi olarak aküden ve elektrikten çalışmaktadır.

 

?Vispa EVO (Küçük ofisler için çok uygun)

  • Agila 50-65 BT

?Agila 45-50 BT

  • Vispa XS ( Küçük ofisler için çok uygun)
  • Vispa 35 E ( Küçük ofisler için çok uygun)
  • Vispa 35 B ( Küçük ofisler için çok uygun)
  • Abila 17 B
  • Abila 50 E
  • Antea 50 E

 

Binicili Comac Temizlik Makina Modelleri

Binicili Comac temizlik makina modelleri daha çok havaalanı, otogar, büyük katlı otoparklar, sokak ve kaldırımlar gibi büyük alanların temizliğinde tercih edilmektedir. Güçlü vakum motorlarına sahip olmalarının yanı sıra zorlu kirlerle en iyi şekilde mücadele eden fırçalara sahip olmasıyla zeminlerde üstün temizlik yapmaktadır. Hem süpürücü hem silici makine modellerine de sahip olan Comac, kalitesi kadar donanımı da dikkat çekmektedir.

 

?İnnova 55 B ( 7.000 m2’ye kadar alanlar)

?İnnova 85 B ( 5.000 m2’den büyük alanlar)

?Optima 100 B ( 30.000 m2’ye kadar alanlar)

?Ultra 100 BS ( 25.000 m2 den büyük alanlar

?Ultra 120 G ( 30.000 m2 den büyük alanlar)

?C 130 BS ( 35.000 m2 den büyük alanlar)

?C 130 D ( 35.000 m2 den büyük alanlar)

?C 130 Bi-Fuel ( 35.000 m2 den büyük alanlar)

 

Binicili Comac temizlik makina modelleri yukarıda görüldüğü üzere oldukça büyük zeminlerin temizlenmesinde üstün performans göstermektedir. Zemin üzerinde bulunan kirlerin arındırılmasının yanında çöplerin temizlenmesi işlemini de gerçekleştirdiği için Belediyeler son yıllarda sokaklarda bu makineleri kullanmaya başladı. İnsan iş gücü bakımından sizlere büyük tasarruf yapma imkanı sağlayacak Comac temizlik makina ürünleri zamandan da büyük ölçüde tasarruf yapılmasını sağlamaktadır. Ayarlanabilen fırçaları ile zemin üzerinde daha geniş açıda temizleme yaparken kompakt yapısının getirdiği avantaj ile zemin üzerinde her noktaya kolayca nüfuz edebilmektedir. Güçlü vakum motorları sayesinde zemin temizleme işlemi esnasında zeminin kurumasını da sağlamaktadır.

 

Comac Temizlik Makina Fiyatları

Endüstriyel temizliğin lider üreticilerinden olan Comac temizlik markasının ürünlerinin fiyatları döviz kuruna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Comac temizlik makina fiyatları sahip olunan donanıma göre de değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı comac temizlik makinası satın almak için Comac yetkili satıcısı olan bizlerle iletişim kurabilir ve ürün hakkında detaylı bilgi, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Bizlerle 0312 394 75 00 sabit hat üzerinden, 0555 800 39 50 cep telefonu üzerinden ve bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018