Çok Fonksiyonlu 4 Fırçalı Halı Yıkama Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çok Fonksiyonlu 4 Fırçalı Halı Yıkama Makinası

Çok Fonksiyonlu 4 Fırçalı Halı Yıkama Makinası

Günümüzde yaşam şartları değişmiş ve her alanda makineleşmenin etkisi görülmektedir. İnsan hayatı iş ve ev ortamında geçerken hayatı kolaylaştırmak amacı ile de birçok ürün tasarlanmaktadır. Fraklı fonksiyonları ile göz dolduran ve beğenilen tasarımlar hemen her ortamda kullanılmaktadır. Yüksek kalite güvencesi ile temin edilmesi gereken ürünler bu alanda yıllardır hizmet veren edit temizlik sitemizden temin edebilirsiniz. Edit temizlik sitemiz temizlik alanında ihtiyaç duyabileceğiniz her ürünü yüksek kalite güvencesi ve uygun fiyatlar ile satmaktadır.

 

Edit Temizlik Sitemizden Temin Edebileceğiniz Ürünler

Hastane, otel gibi büyük alanlı mekanların temizliğini kolaylaştırmak ve temizlik ürünlerini birlikte muhafaza etmek amacı ile kat, servis temizlik arabaları satışını yaptığımız ve otel sahipler tarafından çok tercih edilen bir ürünümüzdür. Halı sıkma makinası, 4 fırçalı ve 8 fırçalı üstün kalite teknolojisi ile üretilmiş halı yıkama makinaları ise halı yıkama mekân işletmecileri tarafından tercih edilen ürünlerimizdir. Temizlik Kimyasalları ise üstün hijyen garantisi ile temizliğin sağlanması ve zorlu kirlerin çıkarılması amacı ile kullanılır. İhtiyaç duyduğunuz her ürünü sitemizden üstün kalite hizmeti ile satın alabilirsiniz.

 

4 Fırçalı Halı Yıkama Makinesi Ve Özellikleri

Halı yıkama makineleri farklı özellikler ile tasarlanmakta ve kullanıcısının hizmetine sunulmaktadır. Piyasadaki halı yıkama makinelerinden daha uyguna satılan halı yıkama makinamız halıların derinlemesine temizliğine yardımcı olur. Kısa sürede yüksek hijyen sağlar. Halı yıkama makinası 4 fırça özelliği ile daha kısa sürede temizlik sağlamakta ve evcil dostlarınızın çıkarılmasını sağlarken halınızın tüy yapısını korur. Makine gövdesi galvaniz olup sürekli suyla temasta bulunulması gövdeye zarar vermemekte ve daha uzun süre kullanım imkânı sunmaktadır. Halının kirine ve iplik yapısına göre ayarlama yapılıp halı yıkama süresi kısaltılabilir.

 

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin 3 Önemli Neden

  • Edit temizlik sitemiz yılların verdiği tecrübe ile kesintisiz hizmet vermekte ve geniş bir kitleye hitap etmektedir.
  • Aranılan kaliteyi uygun fiyata sunmakta ve her an yanınızda olmaktadır.
  • Satışa sunduğumuz her ürün kontrol edilerek satılmakta ve her sorununuzda size yardımcı olmaya çalışmaktayız.

Edit temizlik sitemizi inceleyerek size yardımcı olabilecek yer temizleme makinesi gibi üstün performans sunan birçok ürünü satın alabilirsiniz. Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018