Cleanvac Temizlik Makinaları Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Cleanvac Temizlik Makinaları Modelleri

Bir temizlik personelinin saatlik zemin temizleme kapasitesi ortalama olarak 200 m2 dir. Bu büyüklük işletmenin fiziki şartlarına göre azaladabilir, artadabilir. Bir günde ortalama 10 saat çalışılan bir işletmede gün sonunda temizlenecek zemin toplam 2000 m2 olacaktır. Temizlik makineleri ile 2000 m2’yi 1-2 saatte temizlenmesi mümkündür. Cleanvac temizlik makinaları modelleri insan iş gücünden tasarruf ederek daha fazla zemini profesyonel olarak temizlenmesini sağlamaktadır.

 

Cleanvac Marka Temizlik Makineleri

Makineleşmenin gün geçtikçe artmasıyla aynı işi çok daha kısa sürelerde yapmak oldukça kolay. Endüstriyel temizlik makineleri üreten Cleanvac markasının zemin temizlik otomatları saatlik çalışma verimliliği ile büyük dikkat çekmektedir. Cleanvac marka temizlik makineleri saatlik 1.000 m2 ile 10.150 m2 arasında zemini temizleyebilmektedir. Küçük-büyük her işletme bu zemin temizleme makineleriyle zemin temizliğini, mop temizlik ekipmanlarına göre hem kısa sürede hem de daha hijyenik olarak gerçekleştirebilir.

Cleanvac Akülü Zemin Temizleme Makineleri

1) Cleanvac BSC 42

12 volt aküsü ile saatlik 1000 m2 zemin temizleyebilen Cleanvac BSC 42 ofis, ev restaurant gibi küçük işletmeler için oldukça uygundur. Dar alan temizliğinde mükemmel performans sergileyen BSC 42 güçlü vakum ve fırça motorları sayesinde zemin üzerinde bulunan kirleri kolaylıkla temizleyebilmektedir. Zemin temizleme işlemini yaparken zemini kurutması sayesinde yoğun insan bulunan ortamlarda da kullanılabilir.

 

2) Cleanvac B 4501

Orta boyutlara sahip işletmelerin zemin temizliğinde kullanılabilecek model olan Cleanvac B 4501 ileri teknoloji aküsü ile saatlik 2000 m2 alanın zemin temizliğini yapmaktadır. Bir aküsü ortalama olarak 2-3 saat çalışma performansı sunmasıyla B 4501 modeli orta boyutlu işletmelerin yoğun temizliklerine kolaylıkla adapte olabilmektedir. Tüm Cleanvac zemin temizleme makinelerinde olduğu gibi B 4501 modelinde de güçlü şase ve dış aksamların olmasıyla darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

 

3) Cleanvac B 9001

Alışveriş merkezi, otogar, sokak, kaldırım, havaalanı, hastane, otopark gibi büyük zemine ait alanların zemin temizlemesinde Cleanvac B 9001 tercih edilmelidir. Saatlik 3.800 m2 zemin temizliği yapabilen bu model binici kabinine sahiptir. Kolat ve ergonomik bir sürüşü olan B 9001 manevra yeteneği konusunda da oldukça başarılıdır. Geniş alanlar için tasarlanıp üretilen Cleanvac B 9001 bir aküsü ile ortalama 3-4 saat kesintisiz çalışabilmektedir.

 

4) Cleanvac BS 1450

Cleanvac ailesinin en büyük ve güçlü modeli olan BS 1450 zemin temizliği konusunda da oldukça iddialıdır. Saatlik 10.150 m2 zemin temizleyen Cleanvac BS 1450 büyük hastaneler, oteller, sokak ve kaldırımların zemin temizliği için birebirdir. Önde bulunan süpürücü fırçaları ile zemin üzerindeki çöpleri haznesine aktarırken aynı zamanda da zemini temizleyip kurutmaktadır. Belediyelerin sokak ve kaldırım temizliği için en uygun Cleanvac modeli bu olacaktır. Bir akü ile 40.000 m2 zemin temizliği yapan bu makine ile hem zamandan hem de iş gücünden büyük tasarruf sağlanmaktadır.

 

Cleanvac Elektrikli Zemin Temizleme Makineleri

1) Cleanvac ESC 42

Cleanvac markasının elektrikli en küçük zemin temizleme makinesi olan Cleanvac ESC 42 ev, ofis, mağaza, restaurant gibi işletmelerin zemin temizliğinde sıklıkla tercih edilmektedir. Saatlik 1000 m2 zemin temizlemesi yapan ESC 42 modeli kompakt yapısı ve tasarımı sayesinde dar alanlara kolaylıkla girip çıkabilmektedir. Yapısına göre büyük işler çıkaran Cleanvac ESC 42 muhafaza açısından da oldukça rahattır.

 

2) Cleanvac E 4501

Orta ve büyük işletmelerin zemin temizleme makineleri olarak tercih edecekleri Cleanvac markasının bir modeli de E 4501 modeli olabilir. Cleanvac E 4501 220 volt 1200 Watt’lık vakum motoru, 220 volt 500 Watt’lık fırça motoru ile zorlu kirlere karşı üstün temizlik performansı göstermektedir. Saatlik 1700 m2 çalışma verimliliği olan bu model sahip olduğu otomatik donanım sayesinde tek geçişte içerisinde bulunan kimyasal temizlik ürününü zeminin üzerine dağıtır. Zemin temizleme işlemini yaptıktan sonra güçlü vakum motoru sayesinde de temizlenen zeminin üzerinde ıslaklık bırakmamaktadır. %99 kirlerden arındırılmış zemin temizliği sunan Cleanvac E 4501 enerjiden ve sudan da büyük tasarruf yapılmasını sağlamaktadır.

 

Cleanvac temizlik makinel modellerine buraya tıklayarak ulaşabilir ve ürünleri daha detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

 

Cleanvac Temizlik Makinaları Fiyatları

Mükemmel temizliği üstün performans ile gerçekleştiren Cleanvac temizlik makinaları fiyat olarakta kullanıcısını oldukça fazla memnun etmektedir. Cleanvac temizlik makinaları fiyatları da diğer temizlik makinelerinde olduğu gibi sahip olduğu donanıma göre değişiklik göstermektedir. Detaylı fiyat bilgisi almak için bizlere;

 

0312 394 75 00 sabit hat üzerinden, 0555 800 39 50 cep telefonu üzerinden ve bilgi@edit.com.tr mail adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

 

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018