Carpex Ürünlerinin Özellikleri ve Ürünlerin Alışverişi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Carpex Ürünlerinin Özellikleri ve Ürünlerin Alışverişi

Carpex Ürünlerinin Özellikleri ve Ürünlerin Alışverişi

Carpex ürünleri, özellikle otomobil dünyasının en çok kullanılan ürünleri arasındadır. Carpex, koku alanında gelişmiş üretimler yapar. 2004 yılından bu yana hizmet vermekte olan Carpex, birden fazla firmanın ortak olarak kurmuş olduğu bir temizlik kampanyasıdır. Araba bakımları, temizlikleri, araba kokuları bağlamında, Carpex başarılı üretimler yapar. Marka yalnızca Türkiye ile değil, ABD, Fransa, İsviçre, Almanya, İtalya, Yunanistan, Bulgaristan ve pek çok Orta Doğu ülkesiyle birlikte çalışır. Ürünlerin kaliteli olup olmadığı konusunda tereddütte olanlar için, Carpex’in 15’i aşkın ülkede ürünlerinin satışlarını gerçekleştiriyor olması geçerli bir kalite kanıtlama yöntemidir. Pek çok markanın satış işlemlerini gerçekleştiren Edit Temizlik ile müşteriler Carpex ürünlerinin alışverişlerini online olarak gerçekleştirebilirler.

Arabada Koku Kullanmak Sağlığa Zarar Verir mi?

Pek çok koku, bizlerin de tahmin ettiği üzere insan sağlığına ve çevreye zarar verir. Özellikle spreyler, ozon tabakası açısından oldukça tehlikelidir. Carpex ürünleri söz konusu olduğunda, bu şekilde sağlıksal bir tehlike bulunmaz çünkü Carpex, ürünlerinin IFRA (International Fragrance Association) onayını yaptırır. IFRA, çevre sağlığı ile alakalı olan temizlik ürünlerinin sağlık denetimlerini yapan, ürünlerin çevreye uygun olup olmadığını denetleyen uluslararası bir oluşumdur. Bu belgeye sahip olan ürünler, güvenilir ürünlerdir. Carpex kokuları üretilirken, bitkisel yollar kullanılır. Bunun dışında ürünler etrafa koku yayarken difüzyon yönteminden yararlanılır. Bu yöntem ile, kokunun etrafa yayılması için, ürünün içeriğine farklı bir kimyasal ya da alkol eklenmesi gerekliliği ortadan kalkar. Yani Carpex ürünleri için %100 doğal diyebiliriz.

Carpex Ürünleri Nelerdir?

Ürünlerin pek çok çeşiti bulunur. Aynı zamanda Carpex ile firmalar, kendilerine özel kokular tasarlayabilirler. Bu şekilde o koku yalnızca o firmaya ait olacaktır. Bu uygulamayı gerçekleştiren markalardan biri Toyota’dır. Toyota, belirlediği koku ile, üretilen bütümn materyallere Toyota adını verebilecektir. Carpex yalnızca koku üretmez. Üretimi yapılan pek çok temizlik materyali bulunur. Bu materyaller; havlu ve sabun dispenserleri, likit ve aerosol spreyler, peçetelikler, hava temizleyiciler, cilalama malzemeleri şeklindedir. Carpex ürünlerini beğendim fakat nasıl satın alacağımı bilmiyorum diyenler, endişelenmeyin. Firmamız ile Carpex ürünleriniz yalnızca bir tık uzağınızda.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018