Carpex Ürünleri ve Fiyatları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Carpex Ürünleri ve Fiyatları

Carpex Ürünleri ve Fiyatları

Otellerden fabrikalara, alışveriş merkezlerinden ibadethanelere kadar pek çok ortamda hijyenin sağlanmasına hizmet eden markalardan bir tanesi de Carpex’tir. Neden mi? Dispenserler yardımı ile sabundan kağıt havluya kadar tüm ürünlere eliniz değmeden ulaşırsınız. Mikroplar pek çok şekilde bulaşabildiği gibi insan sağlığını da tehlikeye atarlar. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu ortamlarda da bu tür kaygılar elbette ki herkes tarafından yaşanır.

Ancak Carpex markası sayesinde artık bu kaygılarınızdan kurtulacaksınız. Ürünler tamamen hayatı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Kullan at mantığına hizmet eden kağıt havlular dispenserler yardımı ile artık elinizi sürmeden alınabilir. Yine tuvaletlerdeki kağıtlardan el yıkamak için kullanılan köpüklere kadar tüm ürünleri Edit Temizlik olarak tedarik ediyoruz. Fiyatlar ürünlere göre değişiklik göstermektedir.

Carpex Temizlik Ürünleri

Carpex ürünleri sadece dispenserler ile sınırlı değil. Aynı zamanda üretilen koku makineleri ve kokular ile derin bir nefes almanıza yardımcı oluyor. Farklı renklerde üretilen bu koku makineleri bulunduğu ortamın dizaynına uyum sağlarken en geniş alanlarda dahi pis koku problemlerinin önüne geçmenize yardımcı oluyor. Carpex koku makinelerine oldukça önem veriyor ve firma talepleri doğrultusunda koku üretimi yapıyor. Bu sebeptendir ki, firmaların kurumsal kimlikleri ile kokularını özdeşleştiriyor.

Geniş alanlar için üretilen bu makinelerin kartuşları da bulunuyor. Yani parça arayışında da sorun yaşamayacaksınız. Bizler de Edit Temizlik olarak hijyen vaat eden bu markanın ürünlerinin tedarikini yapıyoruz. Alerjen olmayan ve insan sağlığını tehlikeye atmayan bu ürünler sayesinde artık temizlik kaygısı yaşamayacaksınız.

Carpex Ürünleri Geniş Kullanım Alanları İle Dikkat Çekiyor

Evlerde dispenser kullananımız az olsa da endüstriyel üretim yapan işletmeler, alışveriş merkezleri, oteller, yurtlar, pansiyonlar, akaryakıt istasyonları, bankalar vb. bu ürünleri çokça kullanıyor. Bu ortamların birinde muhakkak Carpex markası gözünüze çarpmıştır. Carpex ürünleri etkili hijyen sağlamakla kalmıyor, koku giderici özellikleri ile de hayatınızı kolaylaştırıyor.

Ürünler bu gün pek çok marka tarafından tercih edilmektedir. Antibakteriyel olmalarının yanı sıra güçlü bir dezenfekte güçleri ve bulunmaktadır. Edit Temizlik olarak markanın Ankara temsilciliğini yapıyoruz. Ürünleri inceleyerek hemen siparişinizi verebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018