Carpex Koku Makinası Seçimi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Carpex Koku Makinası Seçimi

Carpex Koku Makinası Seçimi

Carpex ürünleri arasında yer alan carpex koku makineleri sayesinde mis gibi kokular ortamları sarıyor. Ortam büyüklüğüne göre koku seçenekleri olan Carpex koku makinası ile kendi kokunuzu tasarlayabilirsiniz. Oldukça kaliteli olan bu marka ile mis gibi kokular arasında huzur bulmak çok kolay.

Yapmanız gereken tek şey isteğinize göre koku tercihi yapmak ve istediğiniz mekânda bu kokuyu kullanmak. Siz tercih yaptıktan sonra size hiçbir şey kalmıyor, geri kalan her şeyi Carpex koku makinası hallediyor.

 

Carpex Koku Makinası Tercihi

Temizlik malzemeleri arasında yer alan Carpex koku makinası, kullanıcılarına çeşitli alternatifler sunuyor. Geniş alan koku makinası, dijital koku makinası, eko koku makinası, mikro koku makinası, zaman ayarlı koku makinası, gold koku makinası ve slim koku makinası ile müşterilere seçenek sunan Carpex her bir makinasını kalite standartlarına göre üretmiştir.

 

Geniş Alanlara Özel Koku Makineleri

Geniş alan koku makinası ortam büyüklüğü metrekare bakımından geniş olan alanlarda tercih edilir. Büyük salonlarda ve işyerlerinde daha sık kullanılır. Dijital koku makinası üzerinde bir küçük ekrana sahiptir. Bu ekranda saat ve gerekli küçük bilgiler yazar. Her ortamda kullanılır.

Eko koku makinası az miktarda koku salan bir makinadır ve küçük mekânlarda tercih edilir. Mikro koku makinası ev ortamlarında ya da küçük işletmelerde daha çok tercih edilir. Zaman ayarlı koku makinasını istediğiniz dakika ve saate ayarlayabilirsiniz. Gold koku makinası diğerlerine göre daha kalitelidir ve slim koku makinası incecik yapısıyla aynı zamanda şık bir görüntü oluşturur.

 

Carpex İle Mis Kokular

Temizlik kimyasalları arasında yer alan Carpex koku makinası sayesinde istediğiniz her ortamda istediğiniz kokuyu almak mümkün. Özellikte işyerlerinde müşteri karşılayacağınız ortamda çok güzel bir koku yayıldığı zaman daha fazla itibar kazanırsınız. Evin içinde de pişen yemek kokusu, nefes ve terlemenin vermiş olduğu karışık koku bazen çok boğucu olabiliyor.

Özellikle yaz aylarında daha bunaltıcı olan havanın etkisiyle daraldığınızda Carpex koku makinası ile ferahlayabilirsiniz. Dilediğiniz özelliklere sahip koku makinelerini firmamızdan satın alarak içinizi ferahlatan kokular ile yaşayabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018