Çamaşır Toplama Arabaları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çamaşır Toplama Arabaları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çamaşır Toplama Arabaları Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 Çamaşır toplama arabaları günümüzde en çok otel ve hastanelerde karşımıza çıkmaktadır. Temizlik personelinin kullanımıyla pek çok ihtiyaç bu araçlardaki malzemelerle giderilmektedir. Örneğin bir otelde çalışan temizlik personelinin her sabah düzenli olarak katta bulunan odalarda ki çarşafları değiştirmesi gerekmektedir.  Bunun için hem kirli çamaşır gözü hem de temiz çamaşır gözünün muhakkak olması gerekmektedir.

 

Çamaşır Toplama Araçları Nerede Kullanılır?

Pek çok iç ve dış mekân temizliğinde ihtiyaçları karşılayan bu araçlar hastanelerde, otellerde ve gıda sektörüne yönelik hizmet veren firmalarda, dikkat edilmesi gereken tüm şartları üzerinde taşımaktadır. 260 lt, 120 lt, 125 lt ve 50 çamaşır toplama kapasitesinde üretilen araçlarımız, sessiz ve tamponlu tekerlekleriyle dayanıklı bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda temizlik malzemeleri ve banyo ile ilgili tüm yedek parçalarında üretimini gerçekleştirerek her zaman hazırlıklı olmanıza yardımcı olabilecektir.

 

Çamaşır Toplama Arabaları Teknik Özellikleri

Çamaşırların toplanmasında temizlik personeline yardımcı olan bu araba firmamız tarafından son derece hijyenik ortamlarda üretilmektedir. Yedek parça hizmetimizin de olması bosch süpürge aparatları ile de müşterinin memnun olmasını sağlamaktadır. Uluslararası standartlarda üretilen fren sistemi, tekerlekleri, ergonomik yapısı ve çamaşır toplama kapasitesi ile işlerinizi kolaylaştıracak türdendir.50 lt den başlayıp 250 lt büyüklüğüne kadar piyasada satışa sunulan çamaşır toplama araçlarımız seçiminde dikkatli olmanızı ya da deneyimli teknik destek ekibimizden bilgi almanızı öneriyoruz.  Ürünlerimizin genel olarak yapısının plastik olması, ürünün hammaddesinin suya ve ısınmaya karşı dirençli olması kullanım kolaylığı ve rahatlığı için dikkat edilmesi gereken konulardandır.

 

Çamaşır Toplama Arabaları İle Ayrıcalık Sağlayın

Günümüzde birçok işletme sahibinin tercih edebileceği bir ürün olan çamaşır toplama arabasının satın alınırken dikkat edilmesi gereken noktaları vardır. Ürünümüz çöp toplamasından çamaşır toplamasına kadar pek çok hizmeti yerine getirmektedir. Bu sebeple kullanım alanınızdan emin olarak sipariş vermeniz sizlere fayda sağlayacaktır.200 kg. taşıma kapasitesinden başlayan bu ürün sipariş vermeniz halinde kurulu bir şekilde adresinize kadar teslim edilebileceği gibi içerisinde bulunan hediye carpex ürünleri  firmamıza verdiğiniz değerin karşılığıdır. Firmamızı tercih ederek size sunulan ayrıcalıklı kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018