Çamaşır Toplama Arabaları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çamaşır Toplama Arabaları

Çamaşır Toplama Arabaları

Çamaşır toplama arabaları firmamızda satışı yapılmakta olan temizlik ürünleri arasında yer almaktadır. Toptan satışı yapılan çamaşır toplama arabaları otel, hastane ve diğer kurum ve işletmelerde rahat kullanıma uygun üretilmektedir. Çamaşır toplama arabaları toptan satılmakta olup birçok modeli bulunmaktadır. Firmamızda bulunan modellerin birbirinden farklı özellikleri bulunmakta olup bu özelliklere göre kategorilere ayrılmaktadır.

Çamaşır Toplama Araçlarının Kullanımı

Çamaşır toplama araçları özellikle otel ve hastaneler başta olmak üzere birçok kurum tarafından tercih edilmektedir. Çamaşır toplama araçlarının birçok modeli bulunmaktadır ve bu modellere göre farklı özelliklere sahip olmaktadırlar. Çamaşır toplama araçlarının kütleleri, ağırlıkları, taşıma kapasiteleri ve diğer özellikler ide farklılık göstermektedir. Bölmeli çamaşır toplama araçları olduğu gibi tek bölümden oluşan arabalar da Edit Temizlik Firmamızda mevcuttur. Çamaşırhaneler tarafından da sıklıkla tercih edilen bu toplama araçlarının her bütçeye uyum sağlayacak çeşitliliğe sahiptir.

Çamaşır Toplama Araçlarının Özellikleri

Çamaşır toplama araçlarının özellikleri modellere göre farklılık göstermektedir. Ebat, taşıma yükü, ağırlık ve bölmelere göre ayrılan birçok çamaşır toplama aracımız bulunmaktadır. Çamaşır toplama araçları Edit Temizlik tarafından Ankara’da bayilik alarak satışı yapılmakta olup uygun koşullardaki iade talepleri kabul edilmektedir. Müşteri memnuniyetini son derece önemseyen bir firma olarak müşteri odaklı çalışıyor ve ödeme yöntemlerine kadar birçok işlemde müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Çamaşır toplama araçlarımız başta olmak üzere firmamızda satışı yapılan her bir temizlik ürünü için aynı kalite ve hizmet anlayışı geçerlidir. Çamaşır toplama araçlarının özelliklerini şu şekilde sıralamamız mümkün;

  • Hastane ve otel kullanımlarından sıklıkla tercih edilmektedir.
  • Gıda sektörü de başta olmak üzere turizm ve sağlık sektörlerinden de sıklıkla çamaşır toplama araçları satın alınmaktadır.
  • Çamaşır toplama araçları olması sebebi ile tekstil alanında da çok tercih edilen bir temizlik ürünüdür.
  • Farklı renkleri mevcuttur.
  • Temiz çamaşır ve kirli çamaşır olmak üzere 2 farklı bölmeye sahip modeller de bulunmaktadır.
  • Gövde değiştirmeye uygun üretilmiştir.
  • Kolay temizlenebilen bir yapısı bulunmaktadır.
  • Güçlü ve sağlam bir şekilde üretilmiştir. Çarpmalara karşı oldukça yumuşak bir tepkime veren çamaşır toplama arabaları oldukça dayanıklıdır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018