Büyük Alanlar İçin Binicili Temizleme Makinesi

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Büyük Alanlar İçin Binicili Temizleme Makinesi

Büyük Alanlar İçin Binicili Temizleme Makinesi

Dar alanları temizlemek için üretilen küçük çaplı makinelerin yanı sıra büyük alanları temizliği can sıkıcı olabiliyor. Özellikle arkadan itmeli ve akülü olan makineler, büyük alanlarda kullanılırken çok fazla efor sarf etmenize sebep oluyor. Bu amaçla binicili temizleme makinesi üretilmektedir. Edit Temizlik olarak hayatınızı kolaylaştıracak olan bu ürünleri tedarik ediyor ve sizler ile buluşturuyoruz.

Temizleme Makinesi Modelleri

Edit Temizlik olarak satışını yaptığımız modeller;

  • Labomat 75 B akülü zemin temizleme otomatı
  • Labomat 140 B binicili akülü zemin temizleme otomatı
  • Labomat SWP 130 B binicili akülü süpürücü
  • Labotmat SWP 180 B binicili akülü süpürücü
  • Labomat 345 B binicili akülü kombine zemin temizleme makinesi
  • Labomat 195 B binicili akülü zemin temizleme otomatı

Hangi Ürünü Tercih Etmeliyim?

Labomat 75 B olarak isimlendirilen ürün hastane, okul, depo vb. alanlarda kullanılmaktadır. Kullanımının rahat olması ve en dar alanlara girmesi bakımından deal bir üründür. Ayrıca ekonomik bir ürün arayanların tercihi de muhakkak bu model olmalıdır. 140 B olarak isimlendirilen ürün kamu daireleri, hastane, fabrika gibi alanlar için uygundur. KOBİ olan işletmeler bu ürünü tercih edebilir. Yine ekonomik olması bakımından kesenize hitap eden bir ürün olmakla birlikte kullanımı kolaydır ve sessiz çalışır.

SWP 130 P ve SWP 180 ürünlerimiz özellikle sokakların ve kaldırımların süpürülmesi amacı ile yerel yönetimler tarafından tercih edilmektedir. Gelelim çok güçlü ve oldukça büyük bir ürün arayışında olanlara bir ürün sunmaya. 345 B olarak isimlendirilen ürün geniş pis su tankı, verimli çalışması ile oldukça güçlü bir üründür. Süpürme özelliğinin yanı sıra makinede yıkama özelliği de bulunmaktadır.

Binicili temizleme makinesi kategorimizin son ürünü ise Labomat 195 B olarak isimlendirilen üründür. Zemin temizleme işi için güçlü bir ürün arayanların tercihi olabilir. Çünkü oldukça verimli çalışır ve diğer ürünlere göre oldukça güçlüdür. Fırça motorundan kirli su tankına kadar, büyük fabrikalarda, depolarda, AVM gibi alanlarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018