Bosch Yıkama Makinasının Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Bosch Yıkama Makinasının Özellikleri

Bosch Yıkama Makinasının Özellikleri

Yıkama makinaları, tek bir alanla sınırlı kalmayıp pek çok alan için kullanılan makinalardır. Yıkama makinalarının üretebileceği basınç, 100 ile 160 bar arasındadır. Basınçlı su püskürterek temizlik yapma Bosch yıkama makinasının en temel özelliğidir. Daha etkili temizlik sağlayan basınçlı su, temizlenen alanda bulunan pisliği ve kiri hızlı ve etkili bir şekilde temizler. Bosch yıkama makinasının kullanıldığı alanlar, büyük çöp kutuları, camlar, panjurlar, arabalar, tekneler, mermer ve granitler gibi çeşitlidir. Yıkama makinası içerisinde bulunan basınç hortumu ile birlikte çalışır. Bu hortum sayesinde makinanın içinde bulunan sıvı hortum tabancasından püskürtülerek kullanılır. Böylece bosch yıkama makinası yüksek performans sergileyerek direk olarak uygulanan alanları temizler. Yıkama makinasının kullanıldığı alanın hassas olmamasına dikkat edildiği takdirde herhangi problem çıkarmadan sorunsuz çalışır.

Bosch Yıkama Makinasının Teknik Özellikleri

Motor Performansı; 1500 W

Maksimum Basınç; 125 bar

Maksimum sevk Miktarı; 360l/saat

Ağırlık; 6.8 kg

Çok yönlü temizlik sağlamak için fan jeti, döner jet ve kalem jet ayarlı trio püskürtme aparatı bulunmaktadır. Motor pompası sessiz çalışmaktadır böylece daha konforlu ve keyifli temizlik sağlanır. 450 ml lik yüksek basınçlı deterjan püskürtme ucu bulunur. Deterjanı hızlı uygulayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Uzayıp kısala bilen tutma kulpu ve daha büyük tekerlekleri sayesinde hızlı hareket kabiliyeti ve kolay depolama şansı sunar. Bosch Yıkama Makinası geçmeli bağlantılar ve kullanım sırasında tabanca saklama gibi özellikleriyle kullanımı kolaylaştırır.

Bosch Yıkama Makinası Nasıl Çalışır

Eğer yıkama makinası arabalar için kullanılıyorsa, makinanın basıncının 100 ile 160 arasında olması önemlidir.

Yıkama makinaları göründüğünden daha fazla güçlüdür. Bu nedenle, kullanıcılar makinaları bilinçsiz şekilde şaka yapmak amacıyla insan üzerine doğrultmamalıdır. Ciddi yaralanmalar ve hasarlar oluşabilir.

Yıkama makinalarının içerisinde kullanılan su bir hortumun çeşmeye ve makinaya bağlanmasıyla tedarik edilir. Böylece, makinanın su ihtiyacı tedarik edilir. Temizlik için ilk adım tamamlanmış olur.

Kullanıcılar temizlik işlemini gerçekleştirdikleri esnada vücutlarının her yerini kapatacak temizlik kıyafetleri giymelidirler. Kimyasallar basınçlı su nedeniyle sağa sola sıçrama yapacağından, cilt üzerinde ciddi zararlara yol açabilir.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018