Bosch Süpürge Nasıl Olmalı?

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Bosch Süpürge Nasıl Olmalı?

Bosch Süpürge Nasıl Olmalı?

Ülkemizde temsilciliğini 1910 yılında kuran marka, bir asrı aşan tecrübesi ile pek çok elektronik eşya üretimi yapmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de Bosch süpürge olarak karşımıza çıkmaktadır. Uzun vadede etkili bir hijyen sağlamak isteyen tüketicilere yönelik olarak imal edilen bu süpürgelerin satışını yapmaktan onur duyuyoruz.

Elbette ki sektörde bu amaca hizmet eden pek çok firma bulunuyor. Fakat bazı firmaların amacı sadece kar amacı gütmek olduğundan dolayı müşteri memnuniyetine yeterli imtina gösterilmiyor. Hal böyle olunca süpürgeler de uzun ömürlü olmuyor ve beklenen performans sunulamıyor. Peki bir süpürgede bulunması gereken özellikler neler olmalıdır, bunları inceleyelim.

Neden Bosch Süpürge?

Bu sorunun elbette ki pek çok sebebi var. Markaya olan güvenden ziyade tüketicilerin ürün tercihinde dikkat etmeleri gereken pek çok detay bulunuyor.

  • Torbalı mı, torbasız mı?
  • Emiş gücü nasıl?
  • Enerji tüketim miktarı ne kadar?
  • Enerji tasarrufu sağlıyor mu?
  • Sessiz mi çalışıyor?
  • Islak/kuru özelliği var mı?
  • Sanayi tipi mi?

Bu soruların cevabını karşılayan tek bir marka varsa o da Bosch’tur. Enerji tasarrufu sağlar ve bu doğrudan elektrik faturalarınıza yansır. Tasarruflu olması sebebi ile işletme maliyeti ve gider kalemleri azalır. Sessiz çalışan bu makineler yüksek emiş gücüne sahiptir. Evler için uygun olan torbalı süpürgelerin yanı sıra endüstriyel tipte olan makineler torbasızdır ve ıslak/kuru çekim yapabilir. İşte bu yüzden Edit Temizlik ailesi olarak sizlere Bosch süpürge makinesini öneriyoruz.

Peki Bosch Ne Sunuyor?

Bu özellikleri barındırmasının yanı sıra Bosch sizlere tertemiz bir çalışma ortamı sunuyor. Sadece ev ve ofislerde değil, çok büyük işletmelerde, alışveriş merkezlerinde, ibadethane, otel gibi ortamlarda kullanılabilecek olan bu makineler çok güçlüdür. Ağır olmamaları bakımından kolayca taşınabilir.

Yine bu makinelerin arıza durumlarında parçalarının bulunması büyük sıkıntıdır. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor ve sizlere bu parçaların gönderilmesine de yardımcı oluyoruz. Hortumdan motora kadar ihtiyaç duyduğunuz tüm parçalar artık elinizin altında. İşletmeniz ne kadar büyükse, litre bakımından fazla olan süpürgeyi satın almanızı öneriyoruz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018