Binicili Akülü Zemin Temizleme Otomatı

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Binicili Akülü Zemin Temizleme Otomatı

Binicili Akülü Zemin Temizleme Otomatları

Büyük ve açık alanların zeminleri her zaman daha çabuk kirlenir. Bu nedenle daha sık ve daha hızlı bir şekilde temizlenmesi gerekir. El yordamıyla ve insanın gücüyle bu durum biraz zor bir hâl alır ve temizlik çok uzun sürer. İnsanlar tek başına ya da grup olarak dahi büyük ve açık alanların temizliğine yetişemezler. Bu nedenle binicili ve akülü zemin temizleme otomatları ya da makinelerinin kullanımları tercih edilir. Geniş alanlarda temizliği çok daha kolay yapabilmek adına binicili zemin temizleme makineleri kullanılıyor ve verimli çalışmaları sayesinde zeminler çok çabuk temizlenebiliyor. Üstelik büyük ve bir kişinin kullanabileceği bu otomat zemin temizleme makinası ile bir bütün makinedir. Ayrılmadan kullanılır ve mükemmel temizliği sizlere sunar.

 

Binicili Akülü Zemin Temizleme Otomatı Nerelerde Kullanılıyor?

Binicili akülü zemin temizleme otomatı arabalardan esinlenilerek tasarlanıyor. Ön kısmında koltuğu ve direksiyonu olan bu otomat, üzerine binilerek kullanılıyor. Oldukça rahat bir şekilde kullanılan zemin temizleme otomatı yer temizleme makinası ve akü sistemi ile çalışıyor. Kullanan kişiyi hiçbir şekilde yormuyor ve işini en iyi şekilde yapmasına olanak sunuyor. Daha çok alışveriş merkezi, hastane, okul, yurt, büyük depolar, sağlık kuruluşları, şirketler, ofisler, kamu kurumları ve fabrika gibi büyük alanlarda kullanımına yer verilen otomatların özel kullanım kişileri de temin ediliyor. Çalışma genişliği, silici lastiklerinin genişliği, çalışma verimliliği, fırçaların çapı, fırçaların devir hızı, fırçaların basıncı, fırçaların motoru, vakum motoru ve emiş vakumu gibi pek çok özellik açısından farklı modelleri sizlere sunuyoruz.

 

Binici Akülü Zemin Temizleme Otomatının Özellikleri Nelerdir?

Binici akülü zemin temizleme otomatı zemin temizleme otomatı doldurularak çalışmaya başlar. Uzun süre verimli bir şekilde kullanım sağlar. Donanım açısından istediğiniz şekilde seçebileceğimiz zemin temizleme otomatı, duyarlı çözümlere sahiptir. Temizlikte gerek duyulan tüm optimum ayarlara sahiptir. Maliyeti oldukça düşüktür ve tasarruflu, ekonomik bir kullanım sağlar. Tank sistemi sayesinde otomatik bir şekilde su alır. Tüm özellikleri açısından kullanım kalitesiyle adından söz ettiren binicili akülü zemin temizleme otomat modellerine sitemizden sahip olabilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018