Bina Bakım ve Temizlik Kimyasalları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Bina Bakım ve Temizlik Kimyasalları

Bina Bakım ve Temizlik Kimyasalları

Bina bakım ve temizlik kimyasalları firmamızda bulunan ve en çok satışı yapılan kimyasalların arasında yer almaktadır. Bina bakım ve temizlik kimyasalları birçok müşterimiz tarafından tercih edilmekte olup sıklıkla satın alınmaktadır. Edit Temizlik Firması olarak müşteri odaklı çalışmalar yürütmekte ve kaliteli ürün satışı yapmaktayız. İade koşulları, değişim, kredi kartına taksit seçeneği ve rahat geri ödeme seçenekleri ile müşteri odaklı çalışan bir temizlik firmasıyız. Ankara’da hizmet veren firmamızın ayrıca birçok bayiliği de bulunmaktadır. Firmamız ve bayiliklerimiz ile profesyonel temizlik ürünleri alabilirsiniz.

Bina Bakım ve Temizlik Ürünleri Hakkında

Bina bakım ve temizlik ürünleri Edit Temizlik Firması olarak satışını yaptığımız kimyasallar arasında bulunmaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir Ankara’da hizmet verdiğimiz firmamız aracılığı ile kaliteli temizlik ürün ve ekipmanlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız tarafından uygun ödeme seçenekleri de müşterilerimize sunulmaktadır. Haftanın 7 günü faaliyet gösteren firmamızdan bina bakım ve temizlik kimyasallarını temin etmek oldukça kolay ve hızlı bir süreçtir. Bina bakım ve temizlik ürünlerimizin yanı sıra oda ve araç gibi birçok bakım ve temizlik ürününün de satışını yapmaktayız. Toptan ve perakende yaptığımız bu satışlar ile birçok müşterimiz ile uzun zamandır çalışmakta olup birçok firma ve kişiye de tavsiye edilmekteyiz.

Bina Bakım ve Temizlik Ürünlerinin Özellikleri

Edit Temizlik olarak kullandığımız her bir temizlik kimyasalı çevre dostu olup diğer ürünlere göre daha az zarar vermektedir. Bu sebep ile de müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmekteyiz. Bina bakım ve temizlik kimyasallarımızın özelliklerini şu şekilde sıralamamız mümkündür;

  • Yağlı ve kirli yüzeylerde çabuk etki
  • Alan temizliğinde derinlemesine temizlik
  • Sadece toz ve kiri değil bakteri ve mikropları da kalıcı olarak temizleme
  • Dezenfektan ve anti bakteriyel etki
  • Yüzey temizleme, cilalama ve parlatma özellikleri sebebi ile sıklıkla tercih edilen kaliteli ve profesyonel temizlik ürünlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Bina iç ve dış temizliğinde kullanılmak üzere ayrı ayrı birçok bina bakım ve temizlik kimyasalları firmamızda toplu satış yer almaktadır.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018