Atık Toplama Arabaları ve Modelleri 2019

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Atık Toplama Arabaları ve Modelleri 2019

Atık Toplama Arabaları ve Modelleri 2019

Otel ekipmanları arasında yer alan en önemli ekipman atık toplama arabasıdır. Atık toplama arabası sadece otellerde değil; hastane, yurt, okul ve restoranlarda da kullanılır. Atık toplama makinası isminden de anlaşılacağı gibi ortalıkta bulunan çöp ve fazlalık eşyaları toplamaya yarayan arabaya verilen isimdir.

Atık toplama arabası ile hızlı ve kolay bir şekilde atıkları toplamak mümkün. Kullanıcısına pek çok avantajı beraberinde getiren atık toplama arabaları plastikten üretilir ve modelleri genelde birbirine çok benzer. Büyük ve tekerlekli modellerde üretilirler ve amaç topluma açık alanları her daim temiz tutmaktır.

 

Atık Toplama Arabaları ile Rahatlık

Carpex ürünleri arasında yer alan kaliteli ürünlerden bir tanesi atık toplama arabasıdır. Atık toplama arabası kolay bir şekilde hareket eder ve tekerlekleri sayesinde her yere girebilir. Atık toplama arabasındaki tekerlekler tamponlu olduğu için herhangi bir çarpma ve darbede hiçbir şekilde zarar görmez.

Atık toplama makinası aynı zamanda frenli tekerlek özelliğine sahiptir. Böylece istediğiniz zaman arabayı sürebilir istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Rampa yola bile rahatça park edebilirsiniz. Fren sistemi olduğu için hiçbir şekilde kayma ve düşme yapmaz.

 

Yüksek Boy Atık Toplama Arabası

Temizlik malzemeleri arasında yer alan atık toplama makinası 120 litreye sahip olup kısa sürede etraftaki atıkları toplamanızı sağlar. Ergonomik yapısı ile sürekli çöp poşeti değiştirmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde işinizi bitirebilirsiniz. Atık toplama arabası tamamen plastikten üretildiği için hiçbir şekilde paslanma yapmaz ve ıslak malzemelerden etkilenmez.

 

Atık Toplama Arabalarında Kullanılan Malzemeler

Atık toplama arabaları aynı zamanda üretildiği malzemeden dolayı ısıya da dayanıklıdır. Sıcak bir atık attığınız zaman bile araba hiçbir şekilde olumsuz etkilenmez. Atık toplama makinalarında iki adet açılır kapak bulunmaktadır ve bu sayede doldurma ya da boşaltma işlemlerini hızlıca halledebilirsiniz.

Atık toplama arabalarında çöp poşeti için kilit bulunmaktadır. Bu sayede çöp poşetini kitleyerek rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kullanıcısına birçok pratik sağlayan atık toplama makinası sayesinde artık temizlik yapmak çok daha kolay. Ayrıca birçok alanda kullanıldığı için farklı işletmeler tarafından tercih ediliyor. Her türlü temizlik arabasını firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018