Arkadan İtmeli Vakumlu Manuel Süpürücü Nedir ve Avantajları Nedir

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Arkadan İtmeli Vakumlu Manuel Süpürücü Nedir ve Avantajları Nedir

Arkadan İtmeli Vakumlu Manüel Süpürücü Nedir ve Avantajları Nedir?

Arkadan itmeli vakumlu manüel süpürücü üç bin metrekarelik ya da daha büyük alanı temizlemek için uygun olan ürünümüzdür. İç ve dış alanların temizliği için üretildi. Temizlik makinaları olarak her temizliğe uygun olacak şekilde tasarlanan süpürücü bir üründür. Arkadan itmeli olan süpürge kolay hareket ettirilme özelliğine sahip. Yan kısmında bulunan fırçası köşeleri ve duvar kenarlarının kolay temizlenmesini sağlar. Ön kısmında ve yan kısmında bulunan kapakları etrafta tozun kalmasını önler. Bu nedenle de kullanım sırasında sizlere kolaylık sağlar.

 

Arkadan İtmeli Vakumlu Manüel Süpürücü  Özellikleri Nelerdir?

Zemin temizleme makinası oldukça güvenilir olan bir süpürge çeşidimizdir. Arkadan itmeli vakumlu süpürgemizin sürülüş şekli manüel olarak tasarladık. Süpürgemizin genişliği dokuz yüz elli mm boyutunda. Aynı zaman da ana fırçasının genişliği altı yüz on dört mm. Süpürgemizin yan fırça genişliği üç yüz otuz mm. Süpürgemizin çalışmasının verdiği verimlilik üç bin sekiz yüz metre karedir. Çöp haznesinin genişliği kırk beş litre alacak kapasiteye sahip. Süpürgemizin ağırlığı koli şeklinde yirmi dokuz kilogram değerindedir.

 

Arkadan İtmeli Vakumlu Manüel Süpürücü Avantajları Nelerdir?

Yer temizleme makinası ile parçaları rahatlıkla bulunabilme özelliğine sahip olacak şekilde üretilmiş olan bir üründür. Ürünümüzün hem yan kısmında bulunan hem de ana fırçası sayesinde temizliğin son derece iyi olmasını sağlar. Hem dış hem de iç temizliğin yapılabiliyor olmasından dolayı rahatlık sağlayan bir sistem üzerinde üretimi yapıldı. Hareket kabiliyetinin yüksek olmasından dolayı herhangi bir zorluğa neden olmaz. Ön ve yan kısmında yer alan kapakları ile etrafta toz ya da kir kalmaz. Derinlemesine bir temizlik için en doğru süpürge çeşididir. Çöp haznesinin genişliği sayesinde sürekli boşaltmaya gerek kalmaz.

 

Arkadan İtmeli Vakumlu Manüel Süpürücü  Faydaları Nelerdir?

Bulunan çöp haznemiz sayesinde tozların dışarıya çıkmadan temizlenmesini sağlar. Ana fırçanın hem sağ hem de sol tekerin hareketi ile çalışması nedeni ile temizliğin derinlemesine olmasını sağlar. Ürünümüzün taşınması ve saklanması oldukça kolaydır. Çöp haznesi oldukça kolay bir şekilde çıkarılarak temizlenebilir. İtme sapının boyunun da uygun olacak şekilde ayarlanma durumu olacak şekilde üretimini gerçekleştirdik.

 

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018