Araç Bakım ve Temizlik Kimyasalları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Araç Bakım ve Temizlik Kimyasalları

Araç Bakım ve Temizlik Kimyasalları

Edit Temizlik Firması olarak araç bakım ve temizlik kimyasallarının yanı sıra temizlik ürünlerinin de satışını gerçekleştirmekteyiz. Firma olarak temizliğin her alanda profesyonel bir şekilde yapılması gerektiğini düşünüyor ve bu fikre uyum sağlayacak kaliteli ekipmanları bünyemizde barındırıyoruz. Edit Temizlik firması olarak araç bakım ve temizlik kimyasallarının yanı sıra oto yıkama makinelerine de firmamızda yer vermekteyiz.

Araç Bakım ve Temizlik Ürünleri

Edit Temizlik Firmamızda yer alan araç bakım ve temizlik ürünlerinin yanı sıra firmamızda birçok temizlik kimyasalı bulunmaktadır. Bu kimyasallar arasında; bina, oda, mutfak ve tekstil bakım ve temizlik kimyasallarının da toptan satışını gerçekleştirmekteyiz. Araç bakım ve temizlik kimyasalları için Laboory temizlik malzemelerinin satışını gerçekleştirmekteyiz. Araç bakım ve temizlik ürünlerinin özelliklerini şu şekilde sıralamamız mümkün;

  • Araçların içinde biriken bakteri, toz ve mikrobun arındırılması
  • Araç içindeki her türlü kirin kolay temizlenmesi
  • Koltuk altları başta olmak üzere ulaşması zor birçok alana kolayca ulaşarak temizlik yapılması
  • Döşemelere zarar vermeyen yapı
  • El ile temizleme yapılabildiği gibi makineli araç temizliğine de uyum sağlayan temizlik kimyasalları
  • Aracın rengine ve cilasına zarar vermeyen içeriğe sahip ürünler
  • Koltuk temizliğinde kullanılabilir olması
  • Araç halılarının yıkanabilir olması
  • Bagaj temizliği gibi birçok alanda kullanılabilir olması ve profesyonel etki yaratması sebebi ile oto yıkama firmaları tarafından da sıklıkla bu ürünler tercih edilmektedir.

Araç Bakımının Faydaları

Edit Temizlik olarak araç temizliğinin düzenli yapılması gerektiğinin farkındayız ve bunun için profesyonel temizlik kimyasallarının satışını yapmaktayız. Kaliteli temizlik ürünleri ile her gün kullandığımız araçlarımızda kirliliğin oluşmasının önüne geçilmektedir. Bu sebep ile araçlardaki toz, mikrop ve bakteri miktarı azalmakta ve daha sağlıklı bir alanın içinde bulunmamıza neden olmaktadır. Araçların düzenli temizliğinin yapılması oldukça önemli bir detaydır. Araç bakım ve temizlik kimyasalları firmamızda satılmakta olup uygun geri ödeme seçenekleri ve kredi kartına taksit imkanı bulunmaktadır. İade koşulları ise müşteri hakları çerçevesinde yapılmakta olup müşterinin mağdur olmaması için çabalıyoruz.

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018