8 Fırçalı Halı Yıkama Makinası ve Özellikleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
8 Fırçalı Halı Yıkama Makinası ve Özellikleri

8 Fırçalı Halı Yıkama Makinası ve Özellikleri

Otomatik halı yıkama makinası arasında yer alan 8 fırçalı halı yıkama makinası, diğer makinalara göre bir halıyı daha hızlı şekilde yıkamakta ve halı tüylerine hiçbir şekilde zarar vermemektedir. 8 fırçalı halı yıkama makinası profesyonel olarak çalışır ve halıyı derinlemesine temizler. 8 fırçalı halı yıkama makinası profesyonel olarak çalışan her halı yıkama firmasında olması gereken bir makinadır.

Halı yıkama makinalarında birçok çeşit vardır ve bu çeşitlerden bir tanesi 8 fırçalı halı yıkama makinasıdır. Diğer halı yıkama makinalarına göre daha kaliteli olan 8 fırçalı halı yıkama makinası sayesinde müşterilerin halıları daha kısa sürede ve daha profesyonel şekilde yıkanmaktadır.

 

8 Fırçalı Halı Yıkama Makinasının Diğerlerinden Farkı

Halı yıkama meçi sayesinde çalışan 8 fırçalı halı yıkama makinası diğer makinalara göre daha farklı özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden en basiti daha hızlı yıkama yapmasıdır. 8 fırçalı halı yıkama makinası kesinti yapmadan hizmet vermektedir ve halılara hiçbir zarar vermeden yıkama işlemini tamamlamaktadır.

8 fırçalı halı yıkama makinasında kullanılan ekipmanlar kolay kolay zarar görmez ve böylece uzun yıllar boyu hizmet verebilmektedir. 8 fırçalı halı yıkama makinası otomatik halı yıkama makinalarına göre daha az enerji ile daha çok halı yıkamaktadır. Bu nedenle pek çok halı yıkama firması 8 fırçalı halı yıkama makinasını tercih etmektedir.

 

Kurutma Özelliğine Sahip Halı Sıkma Makinesi

Halı sıkma makinası görevi de gören 8 fırçalı halı yıkama makinası aynı zamanda kurutma işlemini de kendi başına halledebiliyor. Aynı anda 3 işi birden yapabildiği için hem işverene kolaylık sağlıyor hem de müşterilere halılarını daha kısa sürede ulaştırıyor. 8 fırçalı halı yıkama makinası aynı anda 3 makinanın görevini de üstlendiği için çok fazla tercih edilmektedir.

 

Halı Yıkamada Memnun Eden Makineler

Yer bakımından da normal otomatik halı yıkama makinaları kadar yer kaplayan 8 fırçalı halı yıkama makinaları diğer makinalara meydan okumaktadır. Her halı yıkama firmasının tercih etmesi gereken 8 fırçalı halı yıkama makinası sayesinde hem müşteri memnun hem de firmalar memnun. Bu konuda firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018