12 Fırçalı Halı Yıkama Makinası

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
12 Fırçalı Halı Yıkama Makinası

12 Fırçalı Halı Yıkama Makinası Ankara

Halı yıkamak eskiye göre daha kolay bir hale geliyor. El gücüyle yıkanan halılar hem çok yorucu hem de çok maliyetli oluyordu. Tüm gün halıyı köpükle, yıka, durula, kurut gibi işlemler insan sağlığına da zarar veriyordu. Günümüzde hala el gücüyle halı yıkayan insanlar mevcut ancak profesyonel halı yıkama da oldukça yaygınlaştı.

Halı yıkama makinaları çeşitli fırça sayıları ve daha pek çok özellikleri ile insan gücüne nazaran çok daha kolay bir şekilde ve kısa sürede halı yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Bundan 3-5 yıl öncesine kadar elektrik süpürgesi dâhilinde halı yıkama makinaları vardı. Ancak bu makinalar derinlemesine temizlik yapmadığı için son zamanlarda profesyonel halı yıkama şirketleri tercih edildi.

 

Profesyonel Halı Yıkama Önemi Nedir?

Evinizi her gün süpürseniz bile aslında halınız o kadar da temiz olmayabilir. Zamanla halınızın içine lekeler işler ve siz evi süpürerek sadece halınızı temiz zannedersiniz. Ancak halı yıkama şirketine halınızı verdikten sonra karşılaşacağınız manzaraya çok şaşıracaksınız. Çünkü o çok temiz sandığınız halınız size pırıl pırıl gelecek ve siz halınızı temiz zannederek yanıldığınızı anlayacaksınız. Profesyonel süpürge önemi tam da burada ortaya çıkıyor; profesyonel halı yıkama derinlemesine temizlik yapmaktadır.

 

12 Fırçalı Halı Yıkama Makinası Nedir?

Otomatik halı yıkama makinası konusunda bulunan bazı özellikler vardır. Zaman ayarının olması, üretildiği malzeme, fırça devri ve fırça sayısı gibi. Bazı makinalar 6 fırçalı, 8 fırçalı olabiliyorken bazı fırçalar 12 fırçalı olabiliyor. 12  fırçalı halı yıkama makinaları elbette ki diğerlerine göre çok daha avantajlı oluyor. Halı yıkama makinasında 12 fırça bulunduğu zaman temizleme işlemi daha kısa sürüyor ve daha derinlemesine temizlik yapılmış oluyor. Bu tür avantajları olduğundan 12 fırçalı halı yıkama makinaları çok daha pahalıya mal oluyor.

 

Halı Yıkama Üzerine Püf Noktalar

Halı yıkama işinde sizlere destek olacak olan Fantom süpürge modellerimiz kullanım olarak hem pratik hem de kolay cihazlardır. Hemen her ortamda rahatça kullanılabilen bu ürünlerin kullanımı teknik bilgi gerektirmediğinden herkes tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Ürünleri sitemiz üzerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

 

 

23 51
© Edit Endüstriyel Makina A.Ş. - 2018